FOLIA ANTY-GRAFFITI

Wraz z rozwojem technologii produkcji folii okiennych poszerza się ich funkcjonalność oraz powszechne użycie.

W przeszłości szyby okienne oklejane były folią w celu zabezpieczenia przed rozbiciem, pociskiem, przed wybuchem bomby oraz w celu przyciemnienia szyby.

Z biegiem czasu folie okienne okazały się być skutecznym środkiem ochrony różnych powierzchni przed żrącymi chemikaliami, farbami w sprayu i zarysowaniami. Jedną z nowych i aktualnie rozwijających się funkcji folii jest ochrona szyb przed wandalami i przypadkowymi zarysowaniami. Folia ANTY-GRAFFITI skutecznie chroni szybę przed celowym zadrapaniem / porysowaniem, graffiti kwasowym, farbą w sprayu lub przed przypadkowym uszkodzeniem szyby.

Koszt folii ANTY-GRAFFITI i jej instalacji są znacznie mniejsze niż koszt nowej szyby i jej wymiany lub koszt usunięcia rys na szybie.

Wandalizm i przypadkowe uszkodzenia szyb to powszechny problem. Chociaż folie okienne nie mogą ograniczyć występowanie tego problemu, na pewno przyczyniają się do zminimalizowania, kosztów. Łatwość i szybkość wymiany folii są jednym z kluczowych parametrów charakteryzujących folię ANTY-GRAFFITI, zwłaszcza gdy mamy do czynienia z przypadkami obraźliwych graffiti.

Badania naukowe oraz obserwacje naszych klientów i nasze wskazują, że im szybciej usuniemy graffiti, tym mniejsze jest ryzyko, że obok pojawi się kolejne. Folię anty-graffiti można bardzo szybko usunąć, nawet bez specjalistycznej wiedzy i narzędzi.

Nasza firma od 8 lat okleiła folią anty-graffiti tysiące szyb. Najczęściej naklejamy folię anty-grafiti na szyby okienne w wagonach metra, autobusach, w wagonach kolejowych i tramwajowych. W ostatnim czasie zwiększa się zapotrzebowanie na oklejanie szyb w oknach nowych pojazdów transportu publicznego.

W przypadku szyby już porysowanej lub zniszczonej  usuniemy rysy metodą polerowania i zabezpieczamy szybę folią anty-graffiti. Oklejamy szyby także innymi foliami (solar-control, termoizolacyjna, anty-uv, anty-włamaniowa, dekoracyjna, mleczna, przyciemniająca i inne).

Oferujemy Państwu najwyższą jakość usługi w optymalnej cenie.

Zapraszamy do współpracy!
VM Services