Jako Vitrum istniejemy na rynku od ponad 16 lat. Nasza firma specjalizuje się głównie w polerowaniu i naprawie szyb samochodowych, czyli usługach, które oferujemy m.in. klientom z Poznania. Wiele udanych realizacji zarówno w Polsce, jak i za granicą przełożyło się na zebrane przez lata doświadczenie. Misją firmy Vitrum jest przekonanie klientów, że w większości przypadków całkowita wymiana szyby nie jest jedynym możliwym rozwiązaniem, a usługa głębokiego polerowania może przywrócić utracony blask każdej tafli szkła i pozbyć się nawet tych najgłębszych uszkodzeń.

naprawa szyb samochodowych poznań naprawa szyb samochodowych poznań polerowanie szyb samochodowych poznań

USUWANIE RYS Z SZYB SAMOCHODOWYCH I UŻYTKOWYCH – POZNAŃ

Naszym priorytetem jest zapewnienie kierowcom maksymalnej widoczności na drodze, a tym samym zwiększenie ich bezpieczeństwa i komfortu jazdy. Głębokie rysy oraz odpryski czy zmatowienia negatywnie wpływają na widoczność, szczególnie podczas jazdy w trudniejszych warunkach atmosferycznych lub po zmroku. W związku z tym wśród naszych usług dostępnych dla klientów z Poznania znajduje się m.in. naprawa szyb samochodowych, w tym kompleksowe polerowanie szyby przedniej. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak kosztownym przedsięwzięciem jest wymiana szyby samochodowej na całkowicie nową. Nie zawsze jednak trzeba podejmować tę decyzję. Nasz doświadczony zespół dysponuje wszystkimi niezbędnymi narzędziami, aby naprawa zakończyła się sukcesem, pozbawiając Cię konieczności ponoszenia większych wydatków.

POLEROWANIE I SZLIFOWANIE SZKŁA ORAZ DODATKOWE ZABEZPIECZENIA – POZNAŃ

Widoczne uszkodzenia na tafli szkła bywają uciążliwym problemem – zwłaszcza te powstałe na skutek aktów wandalizmu w przestrzeni publicznej. Wymiana szyb w pojazdach komunikacji miejskiej stanowi kosztowne rozwiązanie, które możliwe, że trzeba będzie regularnie powtarzać. To nie tylko kwestia estetyki, ale przede wszystkim bezpieczeństwa. Nasza firma od 16 lat gwarantuje klientom m.in. z Poznania kompleksowe naprawy szkła w postaci usuwania nawet głębokich rys. Zadbamy również o dodatkowe jego zabezpieczenie w postaci zastosowania folii ochronnej – anty-graffiti, termoizolacyjnej, antywłamaniowej lub dekoracyjnej.

W Vitrum przekonujemy, że prawidłowo przeprowadzona naprawa szyb samochodowych oraz innych jest najczęściej w pełni wystarczającym rozwiązaniem. Jest to również tańsza alternatywa dla inwestycji w całkowicie nowe. Zapraszamy więc wszystkich mieszkańców Poznania do korzystania z naszej usługi naprawy uszkodzonych szyb samochodowych – gwarantujemy najwyższy poziom zadowolenia!

Realizacje

Vitrum – polerowanie i naprawa szyb samochodowych – Poznań