Vitrum to firma specjalizująca się w profesjonalnych usługach renowacyjnych szkła, oferująca klientom ze Szczecina polerowanie szyb, również tych samochodowych, wraz z ich kompleksowym serwisem polegającym na całkowitym usuwaniu rys powstałych m.in. podczas jazdy. Nasze usługi obejmują także polerowanie szkła w szybach okiennych oraz drzwiowych – pozbywamy się nawet najgłębszych uszkodzeń, zarówno w pojazdach komunikacji publicznej, jak i na przeszklonych witrynach sklepowych.

Jako Vitrum oferujemy klientom ze Szczecina profesjonalne usługi renowacyjne szkła, od niemal 16 lat skutecznie uświadamiając, że nie zawsze całkowita wymiana szyby jest konieczna. Nie są nam obce również naprawy szyb zniszczonych przez wandali – w tym przypadku gwarantujemy także ponowne zabezpieczenie szklanej powierzchni.

naprawa szyb samochodowych szczecin naprawa szyb samochodowych szczecin polerowanie szyb samochodowych szczecin

SERWIS SZYB SAMOCHODOWYCH – NAJKORZYSTNIEJSZA OFERTA W SZCZECINIE

Nasza firma podczas swojego istnienia na rynku zdołała wykonać setki realizacji nie tylko w Polsce, a również za granicą. Niezależnie od tego, czy zlecenie dotyczy polerowania szyb okiennych, czy też samochodowych, które oferujemy naszym klientom w Szczecinie, kierujemy się zasadą, że całkowita wymiana szyby nie zawsze jest koniecznością, a prawidłowo przeprowadzona renowacja szkła to wyjątkowo ekonomiczna oraz ekologiczna dla niej alternatywa.

USUWANIE RYS Z SZYB JAKO ALTERNATYWA DLA ICH WYMIANY – SZCZECIN

Vitrum specjalizuje się nie tylko w serwisowaniu szyb samochodowych, ale również w kompleksowym usuwaniu rys z szyb okiennych oraz drzwiowych, zacieków po twardej wodzie, korozji, graffiti, a także innych trwałych uszkodzeń powstałych w trakcie prac budowlanych, remontowych i montażowych. Nie jest dla nas problemem usuwanie głębokich rys powstałych na szkle już podczas jego transportu lub produkcji. Po wypolerowaniu szyby zalecane jest dodatkowe zabezpieczenie poprzez przyklejenie folii ochronnej.

Jeżeli zastanawiasz się nad ceną polerowania szyb okiennych lub samochodowych w Szczecinie, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Oszacujemy szkodę i wycenimy ją indywidualnie. Bez względu na głębokość rys czy rozległość odprysków wybierając Vitrum, masz pewność, że nasz wyspecjalizowany zespół wykona wszystkie usługi z należytym zaangażowaniem oraz profesjonalizmem.

Realizacje

CO ZROBIĆ PO USUWANIU RYS Z SZYB? DODATKOWE METODY ZABEZPIECZANIA SZKŁA

Wielu naszych klientów ze Szczecina często zastanawia się, jak dodatkowo zabezpieczyć szyby po uprzednim wykonaniu usługi kompleksowego polerowania szkła. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z dodatkowego oklejenia ich folią:

  • anty-graffiti – zmniejszającą koszty związane z usuwaniem skutków wandalizmu,
  • solar control – zwiększającą komfort oraz redukującą koszty klimatyzacji,
  • termoizolacyjną – zmniejszającą koszty ogrzewania pomieszczeń,
  • antywłamaniową,
  • dekoracyjną.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że regularne usuwanie rys ze szkła może być nie tylko kłopotliwe, ale również dość kosztowne. Zachęcamy więc do ich dodatkowego zabezpieczenia w postaci naklejenia różnego rodzaju folii. Odpowiedni jej rodzaj nie tylko jest w stanie zabezpieczyć szklaną powłokę, ale także podnieść jej walory estetyczne. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług i przekonania się, że Vitrum nieprzypadkowo stał się liderem jeśli chodzi o regenerację szkła. Nasze usługi z zakresu naprawy szyb dla klientów ze Szczecina są również bardzo atrakcyjne cenowo – przekonaj się sam!

PRZYKŁADOWE REALIZACJE – DLACZEGO JESTEŚMY NIEZASTĄPIENI?

Jakość wykonywanych przez Vitrum usług cały czas przekonuje klientów, że zarysowanej szyby nie zawsze musimy wymieniać na całkowicie nową. Oferta przedstawia szereg alternatywnych rozwiązań, które są o wiele bardziej atrakcyjne cenowo, zapewniając jednocześnie wysoki komfort użytkowania. Do tej pory zaufało nam już wielu klientów – również zagranicznych. Mieliśmy okazję pracować m.in. w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Wielkiej Brytanii oraz Irlandii Północnej.

renowacja szyb w Lublinie usuwanie rys z szyb w Lublinie polerowanie szyb samochodowych w Lublinie

Prawidłowo wykonane polerowanie rys na szkle szyby samochodowej lub innej może okazać się dla naszych klientów ze Szczecina wystarczającym rozwiązaniem, które w dodatku będzie tańsze i bardziej komfortowe. Dodatkowe zabezpieczenie szkła konkretnym rodzajem folii pozwoli Ci cieszyć się nieskazitelną taflą szkła przez wiele lat. Zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółów oferty.

Vitrum – polerowanie i naprawa szyb samochodowych – Szczecin