POLEROWANIE SZYB SAMOCHODOWYCH ORAZ W BUDYNKACH MIESZKALNYCH – NIEPOŁOMICE

Jako firma Vitrum – ekspert od regeneracji oraz napraw powierzchni szklanych – działamy zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym od ponad szesnastu lat. Teraz nasze usługi dostępne są również dla klientów z Niepołomic. Zapraszamy do współpracy też firmy z branży usługowej, budowlanej, a także transportowej. Podejmiemy się nawet tych najrozleglejszych renowacji – m.in. szyb zniszczonych podczas aktów wandalizmu lub uszkodzonych już na etapie produkcji.

naprawa szyb samochodowych Niepołomice naprawa szyb samochodowych Niepołomice polerowanie szyb samochodowych Niepołomice

SERWIS SZYB SAMOCHODOWYCH NIEPOŁOMICE – POLEROWANIE SZKŁA

Dobra wiadomość dla klientów z Niepołomic – teraz swoje usługi w zakresie serwisowania i kompleksowego polerowania szyb samochodowych oferujemy również tutaj! Zdajemy sobie sprawę, jak kosztownym wydatkiem może być wymiana szyby, zwłaszcza przedniej samochodowej, na zupełnie nową. Niewielu klientów jednak ma świadomość, że często nie stanowi to konieczności. W większości przypadków profesjonalna regeneracja szkła wystarcza, ale musi być przeprowadzona przez profesjonalistów – rysy na szybie bowiem są nie tylko mankamentem estetycznym, ale przede wszystkim wpływają na poziom bezpieczeństwa na drodze. Dodatkowo uciążliwe zanieczyszczenia stanowią dość powszechny problem – powstają najczęściej w efekcie m.in. zbyt intensywnego skrobania w zimie, a także kontaktu szkła z piaskiem czy drobnymi kamyczkami pochodzącymi z drogi. Często też uszkodzenia pojawiają się na szybach w wyniku korzystania ze zużytych wycieraczek. W przypadku zaobserwowania ich na swoich szybach, nie martw się wysokimi kosztami całkowitej ich wymiany– z pomocą bowiem przyjdzie firma Vitrum, oferująca korzystne cenowo i ekologiczne rozwiązania.

POLEROWANIE SZYB I DODATKOWE ZABEZPIECZENIA – NIEPOŁOMICE

W przypadku regularnych przeglądów i po przeprowadzonej regeneracji szkła dobrze jest dodatkowo zabezpieczyć szklaną taflę. Nasza firma oprócz sukcesywnego polerowania szyb oferuje klientom z Niepołomic także dodatkowe zabezpieczenia – m.in. w postaci folii ochronnych, które w zależności od pełnionych funkcji dzielimy na:

  • anty-graffiti,
  • przeciwsłoneczne, nazywane również solar control,
  • termoizolacyjne,
  • zabezpieczające przed skaleczeniem lub włamaniem,
  • dekoracyjne.

naprawa szyb samochodowych Niepołomice

Odpowiednio dobrana folia nie tylko będzie kolejną warstwą wzmacniającą szkło, ale także spełni dodatkowe funkcje, m.in. wizualne i antywłamaniowe. Warto powierzyć Vitrum swoje szyby, by jak najdłużej cieszyć się ich blaskiem!

Realizacje

Vitrum – polerowanie i naprawa szyb samochodowych – Niepołomice