PRZYWRÓĆ NIESKAZITELNY BLASK SWOIM SZYBOM! KOMPLEKSOWA REGENERACJA I SERWIS SZYB SAMOCHODOWYCH OŁAWA

Od ponad szesnastu lat świadczymy kompleksowe usługi w zakresie polerowania szyb przednich w autach, szyb w budynkach mieszkalnych oraz w witrynach sklepowych, a swoje usługi możemy teraz zagwarantować także klientom z Oławy.

NAPRAWA I POLEROWANIE SZYBY PRZEDNIEJ – OŁAWA

Naszych klientów, teraz także z Oławy, przekonujemy, że naprawa szkła jest możliwa, a poprzez profesjonalne polerowanie szyby przedniej możemy uniknąć jej kosztownej wymiany. Zaufanie zyskaliśmy dzięki wielu udanym realizacjom zarówno w Polsce, jak i za granicą – renowacjami szyb w zniszczonych witrynach oraz tych hotelowych. Wierzymy, że w większości przypadków udaje się uratować zniszczoną taflę szkła, bez konieczności wymiany jej na nową. Nasze naprawy polegają nie tylko na profesjonalnym polerowaniu szyb przednich samochodowych – klientom z Oławy proponujemy również naprawy:

  • szyb okiennych,
  • szyb zespolonych,
  • barierek szklanych,
  • szyb hartowanych,
  • szyb balkonowych.
naprawa szyb samochodowych Oława naprawa szyb samochodowych Oława polerowanie szyb samochodowych Oława

POLEROWANIE SZYBY PRZEDNIEJ OŁAWA – DLA KOGO?

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług wszystkich, którzy borykają się z porysowanymi szybami przednimi, znacznie utrudniającymi widoczność kierowcy, a tym samym ograniczającymi bezpieczeństwo na drodze, które dla naszych pracowników jest priorytetowe. Usuwanie uciążliwych, głębokich rys, graffiti czy zacieków to nasza specjalność! Zajmujemy się również regeneracją szyb zniszczonych podczas transportu, produkcji lub w wyniku aktów wandalizmu.

DLACZEGO WARTO ZAINWESTOWAĆ W USŁUGĘ POLEROWANIA SZYBY PRZEDNIEJ W OŁAWIE?

Nasi klienci już niejednokrotnie przekonali się, że świadczone przez Vitrum usługi są o wiele korzystniejszą alternatywą dla całkowitej wymiany szyb. To również wysoce ekologiczne rozwiązanie, co w dzisiejszym świecie ma coraz większe znaczenie dla społeczeństwa. Do każdego powierzonego nam zlecenia podchodzimy indywidualnie, dlatego zachęcamy do kontaktu – wspólnie wycenimy szkodę i ustalimy dogodne dla obu stron rozwiązanie. Bez względu na głębokość rys lub rozległość odprysków czy osadów nasz zespół podejmuje się każdego wyzwania. Skonsultuj się i przekonaj sam!

POSTAW NA DODATKOWE ZABEZPIECZENIE

Po udanym polerowaniu szyby przedniej klientom z Oławy proponujemy również dodatkową usługę w postaci zabezpieczenia szklanej powierzchni warstwą folii ochronnej. Wzmocnienie zregenerowanej wcześniej szyby może iść w parze z dodatkowymi funkcjami ww. folii. Dysponujemy foliami ochronnymi:

  • anty-graffiti,
  • solar control,
  • termoizolacyjnymi,
  • antywłamaniowymi,
  • dekoracyjnymi.

Usługa dodatkowego zabezpieczenia szyb w połączeniu z profesjonalnym polerowaniem znacznie zmniejszy częstotliwość obowiązkowych renowacji – szyby odzyskają swój dawny blask, a Ty przekonasz się, że nie musisz wymieniać ich na całkowicie nowe. Nasza firma posiada ubezpieczenie OC, gwarantując klientom poczucie bezpieczeństwa. Przekonaj się, że nasze atrakcyjne ceny oraz indywidualne podejście do klienta wyróżniają nas na tle konkurencji w jak najlepszy sposób.

naprawa szyb samochodowych Oława

POLEROWANIE SZYBY PRZEDNIEJ Z VITRUM – OFERTA DLA KLIENTÓW Z OŁAWY

Gdy tylko zaobserwujesz na swoich szybach nieestetyczne zacieki lub utrudniające widoczność głębsze rysy, nie trać głowy, martwiąc się zbędnymi wymianami – zgłoś się do nas! Nasz wykwalifikowany personel dołoży wszelkich starań, by sprostać Twoim oczekiwaniom, a profesjonalnie wypolerowana szyba przednia będzie lśnić jak nowa! Zapraszamy do kontaktu mieszkańców Oławy i okolic.

Realizacje

Vitrum – polerowanie i naprawa szyb samochodowych – Oława