REGENERACJA I POLEROWANIE SZYB SAMOCHODOWYCH W TRZEBNICY

Od ponad szesnastu lat firma Vitrum działa prężnie na rynku polskim i zagranicznym jako niekwestionowany lider w zakresie profesjonalnych napraw zarysowanych szklanych powierzchni. Teraz swoje usługi – obejmujące m.in. polerowanie szyb samochodowych – możemy zaoferować również klientom z Trzebnicy. Z powodzeniem obsługujemy branżę budowlaną oraz transportową. Naprawiamy nawet mocno zniszczone szyby, uszkodzone podczas aktów wandalizmu lub prac remontowych.

naprawa szyb samochodowych Trzebnica naprawa szyb samochodowych Trzebnica polerowanie szyb samochodowych Trzebnica

POLEROWANIE SZYBY SAMOCHODOWEJ – NOWA OFERTA DLA KLIENTÓW Z TRZEBNICY

O ile rysy na oknach w budynkach mieszkalnych są głównie mankamentem estetycznym, o tyle te powstałe na szybie samochodowej zakrawają o kwestie bezpieczeństwa na drodze. Zacieki i zarysowania spowodowane urazami mechanicznymi znacznie utrudniają widoczność kierowcy. Do ich powstawania przyczynia się również używanie zużytych wycieraczek czy zbyt mocne skrobanie oblodzonych szyb w zimie. Gdy uszkodzenie jest już na tyle rozległe, że znacznie obniża komfort jazdy, większość klientów zaczyna martwić się kosztami wymiany szyb na całkowicie nowe. Podczas naszej działalności zdołaliśmy przekonać wielu z nich, że we większości przypadków kupno nowych szyb okazuje się całkowicie zbędne. Nasze usługi obejmujące kompleksowe szlifowanie rys na szybach samochodowych, z których mogą teraz skorzystać klienci z Trzebnicy, to wyjątkowo opłacalne i ekologiczne rozwiązanie. Oprócz serwisowania szyb samochodowych możemy także zaproponować szereg innych usług z zakresu regeneracji powierzchni szklanych – m.in. naprawy szyb w pojazdach transportu publicznego. Wiedza pozyskana przez lata obecności w branży oraz nowoczesny sprzęt pozwalają nam na przywrócenie szklanym powierzchniom ich pierwotnego wyglądu.

POLEROWANIE SZYB W TRZEBNICY – PRZEBIEG I KOSZT PROCESU

Jeżeli kosztowna wymiana szyb spędza Ci sen z powiek, oferta Vitrum będzie dokładnie tym, czego szukasz! Regeneracja szklanej tafli możliwa jest dzięki specjalistycznemu sprzętowi do zeszlifowania i tym samym spłycenia wszelkich rys, zadrapań, mikrorys oraz innych drobnych uszkodzeń. Gwarantujemy, że efekt często przechodzi oczekiwania naszych klientów, a sama szyba wygląda jak nowa! Jeżeli zastanawiasz się nad kosztem polerowania szyb w Trzebnicy, zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Każdy przypadek rozpatrujemy indywidualnie, wyceniając naprawę szkody według jej rozległości.

POLEROWANIE SZYB I USŁUGI DODATKOWE – TRZEBNICA

Oprócz standardowych usług serwisowania szyb samochodowych oraz tych w witrynach i budynkach mieszkalnych firma Vitrum oferuje szereg usług dodatkowych, m.in. zabezpieczenie szkła warstwą ochronną w postaci folii:

  • anty-graffiti – zmniejszającej koszty związane z usuwaniem skutków aktów wandalizmu;
  • przeciwsłonecznej – zwiększającej komfort oraz redukującej koszty klimatyzacji;
  • termoizolacyjnej – zmniejszającej koszty ogrzewania pomieszczeń;
  • antywłamaniowej – bardzo grubej, odpornej na uderzenia ciężkich przedmiotów;
  • dekoracyjnej.

naprawa szyb samochodowych Trzebnica

POLEROWANIE SZYBY PRZEDNIEJ W TRZEBNICY – DLACZEGO WARTO ZAINWESTOWAĆ W USŁUGI VITRUM?

Wbrew powszechnej opinii uszkodzone szyby nie w każdym przypadku muszą być od razu wymieniane. Zdajemy sobie sprawę, że głębokie rysy czy osady budowlane są wyjątkowo trudne do usunięcia, jednak my z powodzeniem podejmujemy się nawet najbardziej skomplikowanych napraw. Nasza oferta dotyczy zarówno regeneracji szyb samochodowych, jak i napraw sklepowych witryn porysowanych przez wandali, usuwania graffiti oraz polerowania szyb w transporcie publicznym. Z naszych usług skorzystało do tej pory również wielu zagranicznych klientów – m.in. ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, z Włoch czy Irlandii Północnej. Zgłoś się i Ty.

Realizacje

Vitrum – polerowanie i naprawa szyb samochodowych – Trzebnica