RAZEM ZADBAMY O BLASK TWOICH OKIEN – POLEROWANIE I NAPRAWA SZYB SAMOCHODOWYCH JELENIA GÓRA

Firma Vitrum – to w niej doświadczeni specjaliści od polerowania oraz naprawy szyb (także samochodowych) z branży budowlanej i transportu świadczą swoje usługi, teraz dostępne również dla klientów z Jeleniej Góry.

POLEROWANIE I NAPRAWA SZYB DLA KLIENTÓW Z JELENIEJ GÓRY

Od ponad szesnastu lat działamy prężnie na rynku polskim i zagranicznym jako firma Vitrum Maintenance Services. Naszą specjalnością, którą proponujemy teraz również klientom z Jeleniej Góry, jest profesjonalne polerowanie i naprawa szyb, w tym również samochodowych oraz usuwanie rys ze szkła. Przez lata naszej działalności udało nam się zyskać zaufanie klientów, wykonując wiele indywidualnych oraz publicznych projektów, m.in. naprawiając szyby zniszczone podczas aktów wandalizmu w transporcie publicznym. Udaje nam się przekonać każdego, że nie zawsze całkowita wymiana szyby na nową jest jedynym możliwym rozwiązaniem. Dzięki zdobytej wiedzy, nowoczesnym narzędziom i materiałom jesteśmy w stanie skutecznie oraz profesjonalnie wykonać polerowanie:

  • szyb okiennych,
  • szyb zespolonych,
  • barierek szklanych,
  • szyb hartowanych,
  • szyb balkonowych.

Swoim klientom w Jeleniej Górze firma Vitrum oferuje również całościowy serwis napraw szyb samochodowych.

naprawa szyb samochodowych Jelenia Góra naprawa szyb samochodowych Jelenia Góra polerowanie szyb samochodowych Jelenia Góra

KOMPLEKSOWA NAPRAWA SZYB NASZĄ SPECJALNOŚCIĄ – JELENIA GÓRA

Jeżeli Twoim problemem są uciążliwe rysy na szkle, trudne do usunięcia zacieki po twardej wodzie, widoczne ślady po graffiti i inne trwałe uszkodzenia szyb, trafiłeś idealnie! Kompleksowe polerowanie szklanych powierzchni to nasza specjalność. Usuwamy nawet te głębokie rysy, powstałe podczas transportu, produkcji lub w wyniku aktów wandalizmu. Z powodzeniem wykonujemy również pełen serwis, regenerując szyby samochodowe, gdyż priorytetem dla naszych pracowników jest zapewnienie bezpieczeństwa kierowcom.

NAPRAWA SZYB – NAJKORZYSTNIEJSZA OFERTA W JELENIEJ GÓRZE

Usługi z zakresu szeroko pojętych napraw szyb, świadczonych teraz również dla klientów z Jeleniej Góry, to wyjątkowo korzystna pod względem finansowym oferta. W Vitrum zarówno do każdego klienta, jak i zlecenia podchodzimy indywidualnie – naprawę wyceniamy na podstawie wielkości oraz rozległości zniszczeń. Bez względu na głębokość rys lub rozległość odprysków czy osadów nasz zespół podejmuje się każdego wyzwania. Skonsultuj się i przekonaj sam!

DODATKOWE ZABEZPIECZENIE DLA NAPRAWIONYCH SZYB SAMOCHODOWYCH W JELENIEJ GÓRZE

W celu dodatkowego zabezpieczenia szkła po przeprowadzonym zabiegu polerowania zaleca się jego dodatkowe wzmocnienie – w tym celu na odnowioną szklaną powierzchnię możemy przykleić folię:

  • anty-graffiti,
  • solar control,
  • termoizolacyjną,
  • antywłamaniową,
  • dekoracyjną.

Wybrany odpowiedni rodzaj folii nie tylko ochroni Twoją szybę, zmniejszając częstotliwość jej renowacji, ale również spełni wiele dodatkowych funkcji. W połączeniu z profesjonalnie wykonaną usługą polerowania szyby – również samochodowe – odzyskają dawny blask, a Ty przekonasz się, że nie musisz wymieniać ich na całkowicie nowe. Nasza firma posiada ubezpieczenie OC, gwarantując klientom poczucie bezpieczeństwa. Już pierwsze skorzystanie z dostępnych usług utwierdzi Cię w przekonaniu, że jesteśmy najlepsi w swoim fachu. Zaskakująca okaże się również cena – wyjątkowo atrakcyjna w porównaniu z innymi firmami z branży.

naprawa szyb samochodowych Jelenia Góra

DLACZEGO WARTO POWIERZYĆ NAM NAPRAWĘ SWOICH SZYB? JELENIA GÓRA

Gdy na powierzchni szyby przedniej pojawią się rysy lub odpryski znacznie obniżające zarówno komfort jazdy, jak i nasze bezpieczeństwo, wiele osób zaczyna myśleć nad zakupem nowych. Jednak jak dobrze wiemy, stanowi to spory wydatek, który nie zawsze jest jedyną możliwą opcją. Naprawa szyby w postaci jej dogłębnego polerowania to również działanie ekologiczne. W takiej sytuacji polecamy swoje usługi, które docenili już klienci zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Nasz wykwalifikowany zespół konsultantów posiada nie tylko doświadczenie, ale również odpowiednie urządzenia oraz materiały, dzięki którym efekty renowacji mogą przewyższyć Twoje oczekiwania.

Realizacje

Vitrum – polerowanie i naprawa szyb samochodowych – Jelenia Góra