Jako firma Vitrum Maintenance Services na rynku działamy już od ponad 16 lat, świadcząc profesjonalne usługi w zakresie regeneracji szkła. Teraz również mieszkańcom Kielc możemy zagwarantować profesjonalną naprawę szyb polegającą na usuwaniu rys poprzez ich polerowanie. Podczas trwania naszej działalności zrealizowaliśmy setki projektów zarówno w Polsce, jak i za granicą. W Vitrum kierujemy się zasadą, że wymiana szyb na nowe nie zawsze jest niezbędna, a profesjonalne polerowanie szkła stanowi efektywne oraz opłacalne rozwiązanie, które cieszy się coraz większym zainteresowaniem klientów. To również prawdziwa okazja w przypadku zarysowań szyby przedniej, której wymiana jest wyjątkowo kosztowna. Oprócz napraw szyb samochodowym naszym klientom z Kielc proponujemy także skuteczne i profesjonalne polerowanie:

  • szyb okiennych,
  • szyb zespolonych,
  • barier szklanych,
  • szyb hartowanych,
  • szyb balkonowych.
naprawa szyb samochodowych kielce naprawa szyb samochodowych kielce polerowanie szyb samochodowych kielce

LIDER W ZAKRESIE REGENERACJI SZKŁA – KIELCE

Specjalizujemy się w profesjonalnym usuwaniu rys ze szkła, niwelowaniu uporczywych zacieków oraz graffiti. Nie jest nam obce usuwanie nawet głębokich rys powstałych na szkle podczas transportu, produkcji lub w wyniku aktów wandalizmu. Nasze doświadczenie obejmuje także profesjonalne i skuteczne polerowanie szyb porysowanych przez wandali w pojazdach transportu publicznego. Zajmujemy się również pracami renowacyjnymi na szkle w budynkach zniszczonych podczas procesu budowy.

Nasze usługi wyceniamy indywidualnie, na podstawie oceny głębokości i rozległości szkód. Zapraszamy do skontaktowania się w celu uzyskania szczegółowych informacji.

ZABEZPIECZANIE I OKLEJANIE SZYB OKIENNYCH FOLIĄ

Po uprzedniej renowacji i naprawie szyb warto skorzystać z dodatkowej usługi oferowanej przez Vitrum klientom z Kielc – oklejania szkła specjalnymi foliami, których zadaniem jest stworzenie na nim wzmacniającej warstwy. W naszej ofercie znajdują się m.in. folie anty-graffiti, przeciwsłoneczne nazywane solar control, termoizolacyjne oraz dekoracyjne.

SERWIS SZYB SAMOCHODOWYCH W KIELCACH – NAPRAWA I POLEROWANIE

Rysy i odpryski na szybie przedniej to nie tylko obniżona estetyka, ale przede wszystkim utrata widoczności, stanowiąca bezpośrednie zagrożenie na drodze. Wymiana szyby w samochodzie jest dość kosztownym, ale nie zawsze koniecznym rozwiązaniem.

Dzięki skorzystaniu z usług naszej firmy masz szansę cieszyć się nieskazitelną taflą szkła bez narażania się na dodatkowe koszty. Ponadto takie rozwiązanie jest wysoce ekologiczne. Dowodami na skuteczność naszych działań są z całą pewnością setki udanych realizacji w Polsce, jak również za granicą. Mieliśmy okazję pracować m.in. w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, we Włoszech czy w Wielkiej Brytanii. Skorzystaj z naszych usług i ciesz się nieskazitelną przejrzystością swoich szyb.

Realizacje

Vitrum – polerowanie i naprawa szyb samochodowych – Kielce