Firma Vitrum to prawdziwy lider w obszarze profesjonalnych napraw szkła, obejmujących usuwanie rys z szyb (także samochodowych), które z przyjemnością wykonujemy również dla naszych klientów z Koszalina. Doskonale wiemy, że jazda z zarysowaną lub pękniętą szybą może stanowić poważne zagrożenie zarówno dla kierowcy, jak i innych uczestników ruchu drogowego. Wielu naszych klientów obawia się, że jedynym rozwiązaniem będzie wówczas kupno nowych szyb. Niekoniecznie! Klientom z Koszalina oferujemy swoje usługi w zakresie napraw szyb samochodowych obejmujących ich kompleksowe polerowanie. Dodatkowo specjalizujemy się w pracach renowacyjnych na szkle w budynkach uszkodzonych podczas procesu budowy oraz zniszczonych przez wandali.

naprawa szyb samochodowych koszalin naprawa szyb samochodowych koszalin polerowanie szyb samochodowych koszalin

SERWIS I POLEROWANIE SZYB SAMOCHODOWYCH – KOSZALIN

Wszelkie niedoskonałości na szybach samochodowych mają wpływ nie tylko na komfort jazdy, ale przede wszystkim na bezpieczeństwo kierowcy. Jako firma z ogromnym doświadczeniem na rynku polskim oraz zagranicznym jesteśmy w stanie zregenerować Twoje szyby bez konieczności ich całkowitej wymiany! Nasz doświadczony zespół specjalistów dysponuje wiedzą praktyczną zdobytą dzięki udanym realizacjom na rynku polskim i zagranicznym, a także niezbędnym sprzętem oraz materiałami dla osiągnięcia najlepszych rezultatów. Dzięki kompleksowemu polerowaniu szyb poradzimy sobie nawet z głębokimi rysami powstałymi w wyniku aktów wandalizmu, usunięciem graffiti lub osadów budowlanych.

USUWANIE RYS Z SZYB I DODATKOWE ZABEZPIECZENIA – NAJKORZYSTNIEJ W KOSZALINIE

Po zakupie nowych szyb lub skutecznej naprawie starych warto pomyśleć o dodatkowych zabezpieczeniach. W Vitrum oferujemy usługę oklejania szyb specjalnymi foliami ochronnymi. Jest to rozwiązanie korzystne cenowo i bardzo efektywne. Folia ochronna na szyby, w zależności od funkcji, stanowi efektywną ochronę antywłamaniową, termoizolacyjną, anty-graffiti lub dekoracyjną. Zastosowanie jej jako dodatkowej warstwy chroniącej Twoje szyby w domu lub w aucie znacznie zmniejszy częstotliwość napraw i konieczność polerowania.

NASZE REALIZACJE – VITRUM JAKO LIDER W POLSCE I ZA GRANICĄ

Firma Vitrum może pochwalić się licznymi udanymi realizacjami zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym. Mieliśmy przyjemność pracować m.in. w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Wielkiej Brytanii oraz Irlandii Północnej. Wierzymy, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, dlatego każdy przypadek analizujemy indywidualnie. Oferujemy konkurencyjne ceny i szybkie terminy. Priorytetem naszej firmy jest Twój komfort w domu, a także bezpieczeństwo na drodze.

Realizacje

Vitrum – polerowanie i naprawa szyb samochodowych – Koszalin