Od ponad szesnastu lat firma Vitrum zajmuje się profesjonalnym polerowaniem szyb, również samochodowych, w Polsce i za granicą – od niedawna nasze usługi są dostępne także dla klientów z Legionowa. Z powodzeniem obsługujemy branżę budowlaną oraz transportową, wykonując nawet najtrudniejsze renowacje – na powierzchniach zniszczonych szyb wystawowych, uszkodzonych w trakcie transportu lub podczas ataków wandalizmu.

NAJDŁUŻSZE DOŚWIADCZENIE W POLEROWANIU SZYB – LEGIONOWO

Na rynku polskim oraz zagranicznym świadczymy usługi z zakresu napraw powierzchni szklanych – działamy również jako serwis szyb samochodowych. Naszym klientom z Legionowa proponujemy profesjonalne polerowanie szyby przedniej, w którym się specjalizujemy. Podczas naszej długoletniej działalności na rynku zdołaliśmy zrealizować setki tego typu usług w Polsce i za granicą. Wszystko po to, aby uświadomić naszym klientom, że całkowita wymiana szyby nie zawsze jest konieczna. Profesjonalny serwis renowacyjny od firmy Vitrum to rozwiązanie nie tylko bardzo opłacalne finansowo, lecz również wysoce ekologiczne. Zajmujemy się m.in. renowacją szyb okiennych, drzwiowych (balkonowych), barierek szklanych, szyb hartowanych i zespolonych. Oprócz wyżej wymienionych do naszych usług należy również usuwanie rys ze szkła na szybach samochodowych – klientów z Legionowa oraz okolic zapraszamy do kontaktu.

naprawa szyb samochodowych Legionowo naprawa szyb samochodowych Legionowo polerowanie szyb samochodowych Legionowo

SERWIS NAPRAW SZYB SAMOCHODOWYCH W LEGIONOWIE

Rysy powstałe na szybie przedniej to powszechny problem, będący najczęściej efektem zbyt intensywnego skrobania w zimie, a także kontaktu szkła z piaskiem, drobnymi kamyczkami i wszelkiego rodzaju zanieczyszczeniami, pochodzącymi z drogi. Dodatkowo korzystanie z zużytych wycieraczek potęguje ten efekt. Na szczęście istnieje firma Vitrum, która z łatwością pozbędzie się tego problemu! Regenerujemy powierzchnie szklane zarówno w samochodach osobowych, jak i w zniszczonych przez wandali pojazdach komunikacji miejskiej (tramwaje, wagony kolejowe, autobusy, metro).

POLEROWANIE SZYB I DODATKOWE ICH ZABEZPIECZENIE – LEGIONOWO

Delikatna powierzchnia tafli szkła wymaga szczególnej troski. Po uprzednio wykonanej procedurze regeneracji dla jej dodatkowego zabezpieczenia warto okleić szyby foliami zabezpieczającymi. Ze względu na ich docelowe przeznaczenie Vitrum wyróżnia w swojej ofercie folie zabezpieczające:

  • anty-graffiti,
  • przeciwsłoneczne, nazywane również solar control,
  • termoizolacyjne,
  • zabezpieczające przed pokaleczeniem lub włamaniem,
  • dekoracyjne.

naprawa szyb samochodowych Legionowo

W Vitrum doskonale zdajemy sobie sprawę, że regularne usuwanie rys ze szkła bywa kłopotliwe, dlatego tym bardziej zachęcamy do ich dodatkowego zabezpieczenia. Odpowiednio dobrana folia ochroni szybę, dzięki czemu tak częsta konieczność renowacji stanie się przeszłością. Warto powierzyć to zadanie naszym specjalistom, dzięki czemu zyskasz gwarancję staranności jego wykonania. Nie bez znaczenia pozostaje również nasze wieloletnie doświadczenie zdobyte na rynku europejskim. Zapraszamy do skorzystania z usług oferowanych przez firmę Vitrum, gdzie atrakcyjna cena idzie w parze z jakością.

Realizacje

Vitrum – polerowanie i naprawa szyb samochodowych – Legionowo