REGENERACJA I SZLIFOWANIE SZYB SAMOCHODOWYCH W PRUSZKOWIE – PRZEKONAJ SIĘ O PROFESJONALIZMIE FIRMY VITRUM

Jako Vitrum działamy nieprzerwanie od ponad szesnastu lat. Jesteśmy bezwzględnym liderem w zakresie profesjonalnego polerowania szkła, które proponujemy teraz również klientom z Pruszkowa. Obsługujemy m.in. branżę budowlaną i transportową, a także odnawiamy zniszczone witryny sklepowe.

KOMPLEKSOWY SERWIS – NAPRAWA SZYB SAMOCHODOWYCH W PRUSZKOWIE

O głębokie i uciążliwe rysy na przedniej szybie auta wbrew pozorom wcale nie jest trudno. Odpryskujące spod kół innych pojazdów kamienie, sypany w zimie piasek, intensywne zeskrobywanie lodu czy częste używanie wycieraczek, które dawno powinny zostać wymienione to najczęstsze przyczyny takiego stanu rzeczy. Podczas trwania naszej działalności zdołaliśmy wykonać setki realizacji w Polsce i za granicą w zakresie regeneracji szkła dla branży transportowej. W Vitrum kierujemy się zasadą, że całkowita wymiana szyby nie zawsze jest koniecznością, a profesjonalna jej renowacja to opłacalne oraz ekologiczne rozwiązanie. Oprócz naprawy szyb samochodowych naszym klientom z Pruszkowa oferujemy szeroko pojęte usługi regeneracji szyb w transporcie publicznym, zniszczonych m.in. podczas aktów wandalizmu. Działania Vitrum mają na celu przywrócenie szklanej powierzchni jej pierwotnego wyglądu. Efekt ten udaje się osiągnąć poprzez eliminację wszelkich rys, zadrapań, mikrorys oraz innych drobnych uszkodzeń za pomocą specjalnych narzędzi, które w połączeniu z naszym doświadczeniem gwarantują pełen sukces operacji.

naprawa szyb samochodowych Pruszków naprawa szyb samochodowych Pruszków polerowanie szyb samochodowych Pruszków

POLEROWANIE SZKŁA W PRUSZKOWIE – WYCENA

Jeżeli oferta Vitrum jest tym, czego poszukujesz, serdecznie zapraszamy do indywidualnego kontaktu. Nasz zespół oceni szkodę, głębokość rys oraz wielkość odprysków i na ich podstawie przygotuje odpowiednią dla Ciebie ofertę, wycenioną według stopnia uszkodzenia. Bez względu jednak na głębokość rys czy rozległość odprysków, wybierając Vitrum, masz pewność, że nasz wyspecjalizowany zespół wykona wszystkie usługi z pełnym profesjonalizmem.

NAPRAWA I ZABEZPIECZANIE SZYB SAMOCHODOWYCH

Częste usuwanie rys ze szkła bywa wyjątkowo uciążliwe, dlatego serwis szyb samochodowych Vitrum oferuje klientom z Pruszkowa także dodatkowe formy zabezpieczenia szklanych powierzchni – m.in. przyklejanie folii ochronnych. Odpowiednio dobrana dodatkowa warstwa na szkle nie tylko może zabezpieczyć jego powierzchnię, ale również spełniać dodatkowe funkcje. W zależności od potrzeb klienta jesteśmy w stanie zaproponować oklejenie szyb folią:

  • anty-graffiti – zmniejszającą koszty związane z usuwaniem skutków aktów wandalizmu;
  • przeciwsłoneczną – zwiększającą komfort oraz redukującą koszty klimatyzacji;
  • termoizolacyjną – zmniejszającą koszty ogrzewania pomieszczeń;
  • antywłamaniową – bardzo grubą, odporną na uderzenia ciężkich przedmiotów;
  • dekoracyjną.

naprawa szyb samochodowych Pruszków

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z SERWISU SZYB SAMOCHODOWYCH VITRUM W PRUSZKOWIE?

Wielu naszych klientów na początku błędnie zakłada, że uszkodzona szyba nadaje się tylko i wyłącznie do wymiany. Co prawda głębokie rysy oraz rozległe odpryski są często skomplikowane do usunięcia, jednak kupno nowej szyby powinno być brane pod uwagę jako ostateczność. Realizacje firmy Vitrum zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym są dowodem na to, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych – nawet najbardziej zniszczone szyby można uratować, przywracając im utracony blask. Zamiast ponoszenia dużych kosztów warto skontaktować się z naszymi specjalistami i poznać szczegóły kompleksowej usługi polerowania szkła, którą teraz oferujemy także klientom z Pruszkowa. To również wysoce ekologiczne rozwiązanie, co obecnie docenia coraz więcej osób. Za kwestię nadrzędną obieramy sobie bezpieczeństwo kierowców, dlatego największe doświadczenie posiadamy w kwestii reperacji szyb przednich, jednak oprócz tego z powodzeniem zdołaliśmy wykonać wiele realizacji obejmujących regenerację szkła w transporcie publicznym i witrynach sklepowych. Oferta Vitrum przedstawia szereg alternatywnych rozwiązań, które są o wiele bardziej atrakcyjne cenowo, zapewniając jednocześnie wysoki komfort użytkowania. Z naszych usług skorzystało do tej pory również wielu zagranicznych klientów – m.in. ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, z Włoch czy Irlandii Północnej. Zapraszamy do indywidualnego kontaktu!

Realizacje

Vitrum – polerowanie i naprawa szyb samochodowych – Pruszków