KOMPLEKSOWA NAPRAWA I POLEROWANIE SZYB SAMOCHODOWYCH – RZESZÓW

Rysy oraz uciążliwe zabrudzenia niemożliwe do wyczyszczenia zwykłymi środkami czystości stanowią wbrew pozorom dość powszechny problem. Widoczne zarysowania są często na tyle głębokie, że wymiana całej szyby wydaje się być jedynym słusznym rozwiązaniem. Firma Vitrum serdecznie zaprasza klientów z Rzeszowa i okolic do skorzystania z kompleksowych usług naprawy szyb samochodowych oraz użytkowych. Proponujemy nowoczesne i ekonomiczne rozwiązania w postaci polerowania szyb (w tym również szyby przedniej), usuwania nawet głębokich rys oraz późniejsze zabezpieczenie szkła folią ochronną. Zebrane przez lata doświadczenie pozwala naszym specjalistom na precyzyjną ocenę uszkodzeń i ich kompleksową naprawę – zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółów oferty oraz umówienia się na indywidualną konsultację.

naprawa szyb samochodowych rzeszów naprawa szyb samochodowych rzeszów polerowanie szyb samochodowych rzeszów

SERWIS I POLEROWANIE SZYB SAMOCHODOWYCH – NAJKORZYSTNIEJ W RZESZOWIE

Głębokie rysy oraz zadrapania są najbardziej odczuwalne, gdy dotyczą szyb w aucie. Znacznie utrudniają widoczność, do tego obniżają zarówno komfort, jak i bezpieczeństwo jazdy. Wymiana szyby przedniej na całkowicie nową może być bardzo kosztowna, ale firma Vitrum udowadnia, że nie zawsze jest to konieczne. Naprawa szyby przedniej, którą oferujemy naszym klientom z Rzeszowa, polega na jej dokładnym wypolerowaniu, co sprawi, że nawet głębsze rysy zostaną „spiłowane”, a tafla szkła odzyska dawny blask. Jest to rozwiązanie nie tylko znacznie tańsze niż wymiana, ale również w pełni ekologiczne. W Vitrum realizujemy usługi dla klientów z Rzeszowa, przywracając blask i gładkość uszkodzonym szybom samochodowym.

METODY DODATKOWEGO ZABEZPIECZENIA SZYB

Niezależnie od tego, czy zdecydujemy się na zakup nowych, czy przeprowadzenie profesjonalnej regeneracji starych szyb, warto postawić również na dodatkową warstwę zabezpieczającą, by efekt pozostał z nami jak najdłużej. Po naprawie lub zakupie nowych szyb dobrze jest rozważyć oklejenie ich folią ochronną. To korzystne cenowo rozwiązanie, które skutecznie chroni szyby, zapewnia termoregulację i dekoracyjny efekt. Oferujemy różne rodzaje folii ochronnych, takie jak anty-graffiti, solar control, termoizolacyjne i dekoracyjne, aby sprostać różnorodnym potrzebom naszych klientów.

Realizacje

Vitrum – polerowanie i naprawa szyb samochodowych – Rzeszów