Naprawa szyb użytkowych i samochodowych – Tychy

Jako firma Vitrum już od wielu lat z powodzeniem działamy w zakresie szeroko pojętych napraw szyb użytkowych i samochodowych – teraz również dla klientów z Tych. Nasze doskonale prosperujące oddziały w Warszawie, Krakowie, we Wrocławiu, w Gdańsku oraz Wielkiej Brytanii mają na koncie wiele realizacji zakończonych sukcesem zarówno w Polsce, jak i za granicą. Nieustannie przekonujemy klientów, że często nie muszą oni wymieniać całej szyby na nową – wystarczy jej umiejętna naprawa w postaci zeszlifowania rys. Takie rozwiązanie jest niezwykle ekonomiczną i ekologiczną alternatywą dla kosztownego (zwłaszcza w przypadku szyb samochodowych) kupna nowych.

naprawa szyb samochodowych Tychy naprawa szyb samochodowych Tychy polerowanie szyb samochodowych Tychy

Klienci z Tych – dlaczego powinni postawić na szlifowanie i usuwanie rys?

Nasza firma specjalizuje się w skutecznym usuwaniu uszkodzeń na szkle – tzn. rys, zacieków, namalowanego graffiti, trwałych osadów itd. Niestety, często wiele z nich (nie licząc aktów wandalizmu) powstaje w trakcie prac budowlanych i remontowych. Jeżeli pochodzisz z Tych, zachęcamy do skorzystania z oferty firmy Vitrum obejmującej naprawy szyb użytkowych oraz samochodowych. To ostatnie jest szczególnie istotne w związku z bezpieczeństwem na drodze. Czysta, czyli wypolerowana szyba pozbawiona rys oraz zacieków, znacznie zwiększa widoczność dla kierowcy, ale również podnosi wartość rynkową pojazdu. Ma także wpływ na sprawne działanie wycieraczek.

Co po naprawie szyb? Dodatkowe sposoby zabezpieczania szkła dla klientów z Tych

Jesteś z Tych i zastanawiasz się, jak dodatkowo zabezpieczyć szyby po ich naprawie? Pomożemy! Vitrum oferuje wzmocnienie zabezpieczenie szkła w postaci zróżnicowanych folii ochronnych, które posiadają liczne zastosowania. To opłacalna inwestycja, która pozwoli Ci znacznie zaoszczędzić na częstych naprawach, polerowaniu lub wymianie szyb. Folie ochronne nie tylko zabezpieczą powierzchnię szkła, ale również zapewnią termoizolację w pomieszczeniu, posiadają powłoki anty-graffiti oraz pełnią funkcje dekoracyjne.

naprawa szyb samochodowych Tychy

Usuwanie rys i naprawa szyb samochodowych – inwestycje w Polsce oraz na świecie

Wiele osób doskonale zdaje sobie sprawę, że wymiana szyby samochodowej lub użytkowej, specjalnie przycinanej na wymiar to kosztowna inwestycja. Dla mniejszych przedsiębiorców, kawiarni czy też osób prywatnych jest to przedsięwzięcie znacznie przewyższające możliwości. Jednak mało kto ma świadomość, że wymiana to nie zawsze jedyne możliwe rozwiązanie. Zaufało nam multum przedsiębiorstw zarówno w Polsce, jak i za granicą. Mieliśmy okazję wykonywać renowacje szyb w hotelach w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, jak również zabezpieczać je w transporcie publicznym we Włoszech. Razem z Vitrum postaw na szybkie, bezpieczne i ekonomiczne rozwiązania!

Warto przemyśleć tę opcję, gdyż jest ona również wysoce ekologiczna. Zapraszamy do kontaktu – profesjonalne doradztwo oraz wycena zapewnione!

Realizacje

Vitrum – naprawa szyb samochodowych – Tychy