Polerowanie szyb Wrocław

Polerowanie szyb Wrocław. Jakie są najczęstsze uszkodzenia szyb?

Jednym z najpowszechniejszych uszkodzeń szyby są trwałe zacieki. Wiele czynników zewnętrznych takich jak twarda woda, która osadza się na szybie tworząc tzw. zacieki czy kurz budowlany, powodują, po pewnym czasie niemożliwy do usunięcia zwykłymi środkami czystości nalot. Nalot ten może stać się tak widoczny i uciążliwy, że jedynym sposobem wydaje się być wymiana szyby na nową. kilkanaście minut do pełnej przezroczystości, niewymontowujący jej z ramy okiennej. Korozja często pojawia się po długotrwałym pozostawaniu szyby pod wpływem chemii budowlanej . Dlatego pojawia się szereg problemów w postaci znalezienia dobrego fachowca, który będzie musiał wymierzyć szybę. Dodatkowo wymiana szyby wiąże się z długim czasem oczekiwania na nową szybę i jej montaż, duże koszty i duże nakłady czasu.

Kolejnym uszkodzeniem szyb są rysy . A gdyby nie musieć niepotrzebnie  inwestować w wymianę szyby i zaoszczędzić czas i pieniądze? Najlepszym sposobem jest polerowanie. Jest to przede wszystkim kilkukrotnie tańsze rozwiązanie, a daje efekt taki jak przy wymianie – szyba wygląda jak nowa.

Trzeci typ uszkodzeń to uszkodzenia punktowe wżery i odpryski. Są to najgłębsze i najtrudniejsze do usunięcia defekty szyb. Jednak nasza firma radzi sobie z takimi uszkodzeniami. Po prostu potrzeba więcej czasu, więcej cierpliwości i dobre wyczucie materiału. Oczywiście są ekstremalnie głębokie odpryski i wypalenia, których nie usuniemy bez śladu. Szczególnie w obszarze brzegowym szyby, której nie można wyjąć z ramy ryzyko niepowodzenie jest największe. Zawsze informujemy o takich ryzykach przed przystąpieniem do pracy.

Podsumowując, wymiana szyby to nie jedyny sposób na pozbycie się uszkodzeń szyb. Polerowanie szyb jest bardzo opłacalna i skuteczną alternatywą. Przede wszystkim, polerowanie szyb jest dużo tańsze od wymiany szyby. Najczęściej kilkukrotnie tańsze. Nasza firma od 15 lat poleruje szyby. We Wrocławiu współpracujemy z developerami, generalnymi wykonawcami oraz firmami transportowymi.

Vitrum – Polerowanie szyb Wrocław – Zapraszamy!