Szkło jest coraz chętniej wykorzystywanym materiałem w architekturze budynków – zarówno mieszkalnych, jak i biurowych. Duża ilość wpadającego przez nie światła słonecznego ma niebagatelny wpływ na nasze samopoczucie. W samochodzie natomiast podstawowym zadaniem szyby jest zapewnienie dobrej widoczności i ochrona przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. Problem pojawia się, gdy na szybie powstają trwałe uszkodzenia, które mogą zepsuć nawet najpiękniejszy widok i skutecznie utrudnić warunki jazdy. Czy zamiast wymiany możliwa jest naprawa porysowanych szyb? Jak najbardziej! Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy, oferującej profesjonalne usługi w zakresie polerowania szkła i serwisu szyb samochodowych we Wrocławiu.

Trwałe zacieki jako najczęstsze uszkodzenia szyb

Jednymi z najpowszechniejszych uszkodzeń na szkle są zacieki, powstające przez użytkowanie twardej wody, lub korozje na ramach okiennych powstałe z osadzania się nalotów z pobliskich placów budowy. Pyły budowlane są bardzo trudne do usunięcia zwykłymi środkami czystości. Naloty te mogą stać się na tyle widoczne, że jedyną koniecznością wydaje się wymiana szyby na nową. Czy jest to jednak jedyne wyjście? Jeśli problem ten dotyczy również Ciebie, z pomocą przyjdzie firma Vitrum! Jesteśmy specjalistami od polerowania i szlifowania szyb, również samochodowych, na terenie Wrocławia. Usuwanie zacieków poprzez polerowanie do pełnej przezroczystości zabierze nam jedynie kilkanaście minut i to bez konieczności demontażu szyby z ramy okiennej. Wymiana szyby na całkowicie nową okazuje się często bardzo kłopotliwa – generuje szereg problemów związanych ze znalezieniem dobrego specjalisty oraz wiąże się z długim czasem oczekiwania na nową sztukę i jej montaż. Oceniając straty, okazuje się często, że wymiana szyby nie jest wcale konieczna. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą polerowania szyb we Wrocławiu – nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!

Jak poradzić sobie z rysami na szybach?

Powszechnie powstającym na szybach uszkodzeniem są również rysy. Z pomocą naszej firmy, zajmującej się naprawami szyb (również samochodowych) na terenie Wrocławia nie będziesz musiał niepotrzebnie inwestować w całkowitą ich wymianę. Najlepszym sposobem na regenerację szkła i pozbycie się rys jest polerowanie uszkodzonych fragmentów. Jest ono rozwiązaniem kilkukrotnie tańszym od wymiany, a z pomocą naszych doświadczonych specjalistów Twoja szyba będzie lśnić jak nowa! Na terenie Wrocławia służymy również pomocą w przypadku polerowania szyb przednich samochodowych. Przejrzysta, czysta szyba to przepis na bezpieczną i spokojną jazdę. Jakiekolwiek zarysowania na szybach sprawiają, że widoczność spada. Efekt widoczny jest szczególnie nocą. Naprawa szyb w Twoim samochodzie jest zatem gwarancją bezpieczeństwa i jakości, które są dla nas priorytetem.

Pozostałe uszkodzenia szyb – jak je naprawić?

Często spotykane na szybach są również uszkodzenia punktowe, wżery i odpryski. Są to najgłębsze i najtrudniejsze do usunięcia defekty szyb. Jednak dla naszej firmy nie ma rzeczy niemożliwych. Nasz doświadczony zespół z Wrocławia jest w stanie naprawić odpryski na szybie, regenerując szkło dzięki idealnemu wyczuciu materiału. W przypadku ekstremalnie głębokich odprysków i wypaleń nie dajemy gwarancji, że usuniemy je bez śladu, jednak zawsze informujemy o możliwym ryzyku przed przystąpieniem do pracy. Ocena szkód podczas konsultacji z klientem jest bardzo istotna, szczególnie wtedy, kiedy szyby z usterką w obszarze brzegowym nie można wyjąć z ramy.

Pamiętajmy, że w większości przypadków wymiana szyby to nie jedyny sposób na pozbycie się uszkodzeń. Polerowanie i serwis naprawy szyb są bardzo opłacalnymi oraz skutecznymi alternatywami, które oferuje nasza firma we Wrocławiu już od 15 lat. Współpracujemy również z deweloperami, generalnymi wykonawcami oraz firmami transportowymi.

Vitrum – Polerowanie szyb Wrocław – Zapraszamy!

Kontakt

Vitrum – polerowanie szkła i usuwanie rys – Wrocław