POLEROWANIE SZYB DZIERŻONIÓW

W przypadku poszukiwania odpowiedniej firmy do naprawy szyb samochodowych lub warstwowych warto kierować się przede wszystkim opiniami i doświadczeniem. Firma Vitrum z oddziałem w Dzierżoniowie od 16 lat wiedzie prym na rynku rodzimym, a także zagranicznym w zakresie regeneracji szkła. Oferujemy usuwanie rys powstałych w trakcie produkcji szyb oraz redukcję odprysków pojawiających się na skutek oddziaływania na szybę pyłów z pobliskich placów budowy. Jeśli chodzi o usuwanie rys i polerowanie szyb, ceny naszych usług zależne są od stopnia zaawansowania oraz wielkości uszkodzenia. Bez względu jednak na wielkość mankamentów na Twoich szybach możesz mieć pewność, że nasz zespół spełni Twoje oczekiwania, byś mógł cieszyć się dobrą widocznością i nieskazitelną powierzchnią szyby.

Zabezpieczenie szyb folią – postaw na jakość

Zawsze zachęcamy naszych klientów do dodatkowego zabezpieczania szyb. Nasza firma oferuje klientom z Dzierżoniowa najlepszej jakości folie ochronne, zapobiegające powstawaniu uszkodzeń. W zależności od ich przeznaczenia zakładamy folie:

  • anty-graffiti,
  • przeciwsłoneczne/solar control,
  • termoizolacyjne,
  • zabezpieczające przed skaleczeniem lub/i włamaniem,
  • dekoracyjne.

Wszystkie nasze usługi są atrakcyjną cenowo i przynoszącą duże oszczędności alternatywą do wymiany szyb lub całych okien. Posiadamy ubezpieczenie OC firmy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, gdzie konkurencyjne ceny i jakość wykonywanych usług gwarantują zadowolenie!

renowacja szyb w dzierżeniowie usuwanie rys z szyb w dzierżeniowie polerowanie szyb samochodowych w dzierżeniowie

Nasze przykładowe realizacje:

  • Polska: nowe budynki mieszkaniowe/transport publiczny – renowacja szyb,
  • Zjednoczone Emiraty Arabskie – hotel – renowacja szyb,
  • Wielka Brytania: metro/kolej/transport – polerowanie szyb i oklejanie folią,
  • Włochy – kolej – polerowanie szyb i oklejanie folią,
  • Irlandia Północna – fabryka autobusów – foliowanie szyb folią anty-graffiti oraz antywłamaniową zabezpieczająca kierowcę.

Jakość naszych usług przekonuje klientów, że zarysowanej szyby nie trzeba zawsze wymieniać na nową. Oferta firmy Vitrum przedstawia szereg alternatywnych rozwiązań, które są o wiele bardziej atrakcyjne cenowo, zapewniając jednocześnie ten sam komfort użytkowania. Dodatkowe zabezpieczenia foliami ochronnymi podtrzymują efekt nieskazitelnej tafli, a Tobie pozwalają cieszyć się dobrą widocznością przez wiele lat. Zapraszamy na indywidualne konsultacje!

Vitrum – naprawa szyb – Dzierżoniów