Jako firma Vitrum z Gdańska działamy na rynku od szesnastu lat, realizując usługi w zakresie naprawy szyb. W oddziale w Gdańsku specjalizujemy się głównie w szlifowaniu szkła, polerowaniu szyb i usuwaniu rys – wykonujemy również naprawy szyb samochodowych, ceniąc sobie bezpieczeństwo kierowców. O tym, jak korzystna i skuteczna jest przeprowadzona renowacja w naszym wykonaniu, przekonało się już wielu klientów z Gdańska oraz innych miast w Polsce, a także za granicą.

Jako firma z Gdańska z wieloletnim doświadczeniem oferujemy naprawy szyb, które obejmują:

 • profesjonalne szlifowanie szkła,
 • usuwanie rys i naprawę odprysków na szybie,
 • serwis szyb samochodowych – w tym polerowanie szyby przedniej.

Naszą specjalnością jest usuwanie zarysowań oraz zacieków po twardej wodzie, likwidowanie graffiti, zacieków z kwasu oraz innych trwałych uszkodzeń powstałych na szybach w trakcie prac budowlanych, remontowych i montażowych. Mamy świadomość tego, że wiele z uszkodzeń na szkle powstaje już na etapie produkcji szkła lub podczas transportu, dlatego tym bardziej zachęcamy do wyboru renowacji szyb zamiast kupna nowych. Nie są nam straszne również renowacje szkła zniszczonego w wyniku aktów wandalizmu w witrynach sklepowych i restauracyjnych.

renowacja szyb w Gdańsku usuwanie rys z szyb w Gdańsku polerowanie szyb samochodowych w Gdańsku

Serwis szyb samochodowych – Gdańsk

Największą satysfakcję już od wielu lat sprawia nam naprawa szyb samochodowych. Wyjątkowo ceniąc sobie bezpieczeństwo kierowców, dokładamy wszelkich starań, by maksymalnie zwiększyć widoczność poprzez polerowanie szyby przedniej. Warto wiedzieć, że regularne polerowanie szyb samochodowych, przez naszą firmę z Gdańska, jest ważnym elementem dbałości o samochód – pozwala utrzymać szyby w dobrym stanie i zapobiega pogorszeniu ich jakości wraz z upływem czasu. Zastanawiając się nad ceną usuwania rys z szyb samochodowych czy polerowania, trzeba pamiętać, że jest ona zależna od zaawansowania uszkodzenia. Bez względu na to, jakie jest ono duże, nasz zespół podejmie się każdej naprawy, wykonując ją z pełnym profesjonalizmem.

Naprawa szyb w Gdańsku – nasze doświadczenie, Twój komfort

Firma Vitrum posiada doświadczenie również w przypadku renowacji bardzo zniszczonego szkła, porysowanego przez wandali w pojazdach transportu publicznego, takich jak tramwaje, wagony kolejowe, autobusy i metro. Zajmujemy się także szybami okiennymi w budynkach zniszczonych podczas procesu budowy oraz wykonujemy polerowanie rys na szkle uszkodzonych witryn i okien wystawowych w sklepach oraz restauracjach. W zakresie renowacji, a także szlifowania szkła w Gdańsku nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, nawet jeśli nasi klienci sądzą, że jedynym rozwiązaniem jest wymiana szyb na nowe.

Folia ochronna jako dodatkowe zabezpieczenie szkła

W celu dodatkowego zabezpieczania i przedłużenia efektów usuwania rys ze szkła firma Vitrum z Gdańska oferuje oklejenie szyb foliami ochronnymi:

 • anty-graffiti – zmniejszającymi koszty związane z naprawami po aktach wandalizmu,
 • przeciwsłonecznymi tzw. solar control – zwiększającymi komfort oraz redukującymi koszty klimatyzacji i ogrzewania,
 • termoizolacyjnymi – zmniejszającymi koszt ogrzewania pomieszczeń,
 • zabezpieczającymi przed pokaleczeniem lub/i włamaniem,
 • dekoracyjnymi.

O ile wyjątkowo łatwo uszkodzić powierzchnię szyby, o tyle usunięcie z niej rys i odprysków wymaga już większego nakładu prac oraz dysponowania profesjonalnymi narzędziami w połączeniu z fachową wiedzą. Jako firma z Gdańska z szesnastoletnim doświadczeniem w zakresie regeneracji szkła i naprawy szyb zachęcamy do zabezpieczenia ich folią ochronną. Odpowiednio dobrana zabezpieczy szybę, dzięki czemu częsta renowacja nie będzie już konieczna. Takie rozwiązanie jest również atrakcyjne cenowo i przynosi duże oszczędności inwestycyjne. Dodatkowe zabezpieczenia foliami ochronnymi podtrzymują efekt nieskazitelnej tafli, a Tobie pozwalają cieszyć się dobrą widocznością przez wiele lat – w przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących naszej oferty zachęcamy do bezpośredniego kontaktu.

odnawianie szyb w Gdańsku

Przykładowe realizacje

 • Polska: nowe budynki mieszkaniowe/transport publiczny – renowacja szyb,
 • Zjednoczone Emiraty Arabskie: hotele – renowacja szyb,
 • Wielka Brytania: metro/kolej/transport – polerowanie szyb i oklejanie folią,
 • Włochy: kolej – polerowanie szyb i oklejanie folią,
 • Irlandia Północna: – fabryka autobusów – oklejanie szyb folią anty-graffiti oraz antywłamaniową, zabezpieczającą kierowcę.

Liczne realizacje w Polsce i za granicą świadczą o wysokiej jakości naszych usług, które doceniło już wielu klientów. Nasze wieloletnie doświadczenie w zakresie napraw przekonuje coraz więcej osób, że zarysowaną szybę nie zawsze trzeba od razu wymieniać na nową. Oferta firmy Vitrum z Gdańska przedstawia szereg alternatywnych rozwiązań napraw szyb, które są o wiele bardziej ekologiczne i atrakcyjne cenowo, zapewniając jednocześnie wysoki komfort użytkowania. Zapraszamy na indywidualne konsultacje z naszym wykwalifikowanym zespołem konsultantów, którzy ocenią wielkość uszkodzenia na Twoich szybach i zaproponują najlepsze rozwiązanie.

Skontaktuj się z nami!

Vitrum – polerowanie szkła i usuwanie rys – Gdańsk