Podczas eksploatacji auta szyby w samochodzie ulegają zarysowaniu. Uszkodzenia powoduje zeskrobywanie lodu zimą, a także osadzające się na szybach brud i naloty. Szyby warstwowe w budynkach mieszkalnych również narażone są na trwałe uszkodzenia, zwłaszcza jeśli sąsiadują z placami budowy. Naloty z pyłów budowlanych potrafią być bardzo uciążliwe, praktycznie niemożliwe do samodzielnego usunięcia. Szczególnie niebezpieczne są jednak zarysowania na przedniej szybie auta – utrudniają jazdę, szczególnie po zmroku, ograniczając widoczność i stanowiąc realne niebezpieczeństwo dla kierowcy. Wszystkie te sytuacje sprawiają, że po pewnym czasie konieczne okazuje się profesjonalne polerowanie szkła, które firma Vitrum oferuje klientom z Grodziska Mazowieckiego. Jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom najbardziej wymagających klientów, co potwierdza 16 lat doświadczenia na rynku polskim i europejskim. Nasza firma działająca m.in. na terenie Grodziska Mazowieckiego specjalizuje się w:

  • profesjonalnym usuwaniu rys ze szkła,
  • usuwaniu zarysowań i zacieków po twardej wodzie, śladach korozji, graffiti, z kwasu, itd.,
  • polerowaniu, w tym również przednich szyb samochodowych, w celu zwiększenia komfortu i bezpieczeństwa jazdy,
  • naprawy uszkodzeń szyb użytkowych i samochodowych powstałych w trakcie prac budowlanych, remontowych, montażowych, podczas transportu, produkcji czy zniszczonych w wyniku aktów wandalizmu.

Oferujemy również usuwanie rys na szybach powstałych w trakcie produkcji szkła. Zajmujemy się szybami okiennymi, które uległy zniszczeniu podczas budowy. Usuwanie rys z szyb samochodowych wyceniamy indywidualnie, po konsultacji i ocenie poziomu uszkodzenia, dlatego zapraszamy do kontaktu klientów z Grodziska Mazowieckiego oraz okolic. Nasza dokładność i indywidualne podejście gwarantują zadowolenie każdego klienta.

renowacja szyb w grodzisku mazowieckim usuwanie rys z szyb w grodzisku mazowieckim polerowanie szyb samochodowych w grodzisku mazowieckim

Dodatkowe usługi w zakresie zabezpieczenia szkła

Odpowiednia folia ochronna zabezpiecza szybę, dzięki czemu jej renowacja nie będzie już konieczna. Wielu z naszych Klientów nie zawsze zdaje sobie sprawę, jak ważne jest odpowiednie zabezpieczenie szyby przed czynnikami zewnętrznymi, aktami wandalizmu czy nadmiernym nasłonecznieniem. Dodatkowa warstwa ochronna na szybie zabezpieczy ją również przed zarysowaniami i nalotami budowlanymi, wyjątkowo ciężkimi do usunięcia zwykłymi środkami chemicznymi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobytemu na rynku europejskim wykonujemy wszystkie zlecenia z najwyższą jakością. Nasze usługi są atrakcyjną cenowo i przynoszącą duże oszczędności alternatywą do wymiany szyb lub całych okien. Nasze usługi z zakresu dodatkowego zabezpieczania szyb obejmują przyklejanie folii:

  • anty-graffiti,
  • przeciwsłonecznej, tzw. solar control,
  • termoizolacyjnej,
  • zabezpieczającej przed skaleczeniem lub/i włamaniem,
  • dekoracyjnej.

Całkowita wymiana szyb samochodowych, zwłaszcza szyby przedniej, która odpowiada za dobrą widoczność w czasie jazdy, bywa droga i kłopotliwa, dlatego zachęcamy do jej dodatkowego zabezpieczenia. Dzięki odpowiednio dobranej folii ochronnej renowacja szyby nie będzie konieczna. Jest to rozwiązanie atrakcyjne cenowo, stanowiące dodatkową oszczędność w porównaniu do wymiany szyb na nowe. Najwyższa jakość usług firmy Vitrum sprawia, że zarówno polerowanie szkła, jak i usuwanie rys zadowolą każdego Klienta, który był przekonany, że koniecznością będzie wymiana szyb, a nawet całych okien. Zapraszamy do przejrzenia dotychczasowych realizacji i skorzystania z naszej szerokiej oferty!

Realizacje

odnawianie szyb w Grodzisku Mazowieckim

Realizacje na rynku polskim i zagranicznym

Firma Vitrum cieszy się uznaniem zarówno w Polsce, jak i za granicą. Zaufanie naszych Klientów jest dla nas sprawą pierwszorzędną, dlatego możemy pochwalić się realizacjami również na rynku zagranicznym m.in. w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Irlandii Północne, czy we Włoszech.

Nasza firma uświadamia klientów, że nie zawsze muszą wymieniać szyby na nowe, a profesjonalne polerowanie i szlifowanie szkła sprawi, że odzyska ono swoją dawną świetność. Gwarantujemy komfort oraz bezpieczeństwo użytkowania. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty!

Vitrum – polerowanie szkła i usuwanie rys z szyb – Grodzisk Mazowiecki