Już od szesnastu lat firma Vitrum specjalizuje się w profesjonalnych naprawach szyb, w tym również samochodowych. Najwyżej cenimy sobie komfort naszych klientów, dlatego oferujemy ekonomiczne i ekologiczne usługi, zachęcając do regeneracji szyb zamiast wymieniania ich na całkiem nowe. Rozwiązania w postaci usuwania rys oraz profesjonalnego polerowania szyb docenili nie tylko klienci z Katowic i innych oddziałów naszej firmy w Polsce – swoje usługi bowiem realizujemy również za granicą. Wobec rosnących cen i zwiększonej inflacji wiemy, jak istotne dla klientów są ekonomiczne rozwiązania – w połączeniu z naszym profesjonalizmem gwarantujemy najlepsze efekty.

Serwis szyb samochodowych w Katowicach – bezpieczeństwo i komfort jazdy

Dla każdego kierowcy nadrzędną kwestią jest dobra widoczność – to ona odpowiada za bezpieczeństwo oraz komfort jazdy. Wymiana przedniej szyby to niemały wydatek, w związku z tym zachęcamy do skorzystania z naszych usług z zakresu kompleksowego polerowania i regeneracji szyb samochodowych w Katowicach. Z pomocą naszego zespołu szybko pozbędziesz się nawet głębokich rys oraz trudnych odprysków, a Twoja szyba będzie wyglądała jak nowa. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą serwisu szyb samochodowych w Katowicach. Jeżeli zastanawiasz się nad skorzystaniem z naszych usług i interesuje Cię ich cena – zapraszamy do kontaktu. Wycenimy naprawę na podstawie zaawansowania, a także wielkości uszkodzenia. Z Vitrum masz pewność, że usuwanie rys na szkle wykonywane jest zawsze na najwyższym poziomie.

renowacja szyb w Katowicach usuwanie rys z szyb w Katowicach polerowanie szyb samochodowych w Katowicach

Kompleksowe naprawy trudnych uszkodzeń – tylko Vitrum

Szukając firmy specjalizującej się w profesjonalnym usuwaniu rys i regeneracji szkła, Vitrum będzie najlepszym wyborem. Nasz oddział już od szesnastu lat specjalizuje się w naprawie trudnych odprysków na szybie, a także zarysowań i zacieków po twardej wodzie. Nie straszne nam również uszkodzenia szkła powstałe w trakcie prac budowlanych czy transportu. Mamy świadomość tego, że wiele głębokich rys pojawia się na szkle już w trakcie produkcji – wtedy wymiana szyb na zupełnie nowe całkowicie mija się z celem.

Nasi klienci często zastanawiają się, jak przebiega naprawa szyb w przypadku większych uszkodzeń, powstałych np. w wyniku aktów wandalizmu. W trosce o naszych klientów firma Vitrum oferuje naprawy nawet najgłębszych odprysków i zarysowań na szybie bez konieczności ich wymiany. Największe doświadczenie posiadamy w polerowaniu szyb w pojazdach transportu publicznego – tramwajów, wagonów kolejowych, autobusów oraz metro. Z powodzeniem zajmujemy się także szybami okiennymi w budynkach zniszczonych podczas procesu budowy oraz wykonujemy polerowanie rys na szkle zdewastowanych przez wandali witryn okien wystawowych w sklepach i restauracjach.

Zabezpieczanie i oklejanie szyb okiennych

Odpowiednio dobrana folia ochronna zabezpieczy szybę, dzięki czemu jej renowacja nie będzie już konieczna. W Vitrum świadczymy usługi oklejania szyb w celu dodatkowego zabezpieczenia przed zarysowaniem, nalotami budowlanymi, zbyt dużym nasłonecznieniem i wyjątkowo ciężkimi do usunięcia zwykłymi środkami chemicznymi, oferując kompleksowe rozwiązania dla Twoich potrzeb. Nasze usługi obejmują aplikację różnych rodzajów folii, w tym folii anty-graffiti, które chronią szyby przed zdewastowaniem przez wandali. Dzięki naszym foliom przeciwsłonecznym możesz kontrolować ilość światła i ciepła docierającego do wnętrza, co zapewnia komfort w każdych warunkach. Ponadto przyklejamy również folie termoizolacyjne pozwalające na dużą oszczędność energii, utrzymując stałą temperaturę wewnątrz pomieszczenia. Skorzystaj z naszych usług, aby zwiększyć funkcjonalność i ochronę Twoich szyb, poprawić efektywność energetyczną oraz zachować estetykę budynku.

Zabezpieczamy również szyby samochodowe, zwiększając tym samym bezpieczeństwo kierowców.

odnawianie szyb w Katowicach

Vitrum – przykładowe realizacje

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobytemu na rynku europejskim firma Vitrum wykonuje wszystkie zlecenia z dbałością o najmniejsze szczegóły. Nasze usługi są bardzo atrakcyjną cenowo alternatywą dla całościowej wymiany szyb lub całych okien. Wysokiej jakości wykonywane usługi sprawiają, że zarówno polerowanie, usuwanie rys ze szkła, jak i naprawa odprysków na szybie zadowolą każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta nastawionego już tylko na wymianę szyb na nowe. Posiadamy ubezpieczenie OC firmy. Skorzystaj z naszych usług i przekonaj się sam, że to właśnie Vitrum sprosta Twoim oczekiwaniom. Z pewnością przekona Cię również nadzwyczaj atrakcyjna cena w porównaniu do innych firm z branży.

Zaufało nam już wielu polskich i zagranicznych klientów – mieliśmy okazję wykonywać usługi renowacji szyb m.in. w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Wielkiej Brytanii, we Włoszech i w Irlandii Północnej.

Nasza solidna pozycja i szesnastoletnie doświadczenie dowodzą jedynie temu, że zarysowanej szyby nie musisz od razu wymieniać na nową, a w większości przypadków wystarczy kompleksowe polerowanie i zabezpieczenie jej folią ochronną. Tańsze, a jednocześnie komfortowe rozwiązanie jest bardziej ekologiczne i z całą pewnością przyjazne dla Twojego portfela. Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!

Realizacje

Vitrum – polerowanie szkła i usuwanie rys – Katowice