Polerowanie szkła alternatywą dla wymiany szyb – Łódź

Jednymi z najpowszechniejszych uszkodzeń na szybach są rysy, powstające przez trudne do usunięcia naloty, uszkodzenia mechaniczne czy nawet użytkowanie twardej wody. Również pyły budowlane są bardzo trudne do usunięcia zwykłymi środkami czystości. Wszystkie te uszkodzenia mogą być na tyle kłopotliwe, że jedynym rozwiązaniem okaże się wymiana szyby na nową. Czy jednak zawsze jest to konieczne? Firma Vitrum już od szesnastu lat z powodzeniem zajmuje się kompleksowymi naprawami i polerowaniem szyb oraz usuwaniem z nich rys, również dla klientów z Łodzi. W naszym oddziale pracują także profesjonaliści od polerowania i naprawy szyb samochodowych. Na etapie wstępnej konsultacji, oceniając straty, okazuje się często, że całkowita wymiana szyby nie jest wcale konieczna. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą usuwania rys ze szkła i kompleksowej naprawy odprysków. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!

Jak poradzić sobie z rysami na szybach? Serwis szyb samochodowych – Łódź

Powszechnie powstającym na szybach uszkodzeniem są rysy. Z pomocą naszej firmy, zajmującej się naprawami szyb – również samochodowych – na terenie Łodzi, przekonasz się, że nie zawsze musisz inwestować w całkowitą ich wymianę. Polerowanie przedniej szyby jest najlepszym sposobem na regenerację szkła, pozbycie się odprysków i poprawę widoczności w aucie. Jest to rozwiązanie kilkukrotnie tańsze od wymiany, a z pomocą naszych doświadczonych specjalistów Twoja szyba będzie lśnić jak nowa, gwarantując bezpieczną i spokojną jazdę – Twoje bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem!

renowacja szyb w Łodzi usuwanie rys z szyb w Łodzi polerowanie szyb samochodowych w Łodzi

Jak dodatkowo zabezpieczyć szyby?

Oklejanie szyb folią ochronną jest usługą bardzo korzystną cenowo. Zabezpieczy zarówno nowe szyby, jak i te poddane już wcześniej polerowaniu, dzięki czemu nie będą one narażone na niekorzystne czynniki atmosferyczne oraz inne niszczące je czynniki. Zawsze zachęcamy naszych klientów do dodatkowego zabezpieczania szyb w postaci przyklejenia właśnie takich folii. Aby uniknąć zbyt częstego polerowania i usuwania odprysków oraz rys ze szkła, firma Vitrum, wykonując swoje usługi również dla klientów z Łodzi w zależności od przeznaczenia zakłada folie:

  • anty-graffiti,
  • przeciwsłoneczne/solar control,
  • termoizolacyjne,
  • zabezpieczające przed skaleczeniem lub/i włamaniem,
  • dekoracyjne.

Dlaczego warto nam zaufać?

Szesnaście lat w branży zaowocowało zdobyciem cennych doświadczeń nie tylko na rynku polskim, ale również zagranicznym. Wśród naszych realizacji znalazły się m.in. renowacja szyb hotelowych w Zjednoczonych Emiratach Arabskich czy oklejanie szyb metra w Wielkiej Brytanii. Oprócz tego zaufali nam klienci z Włoch oraz Irlandii Północnej. Skuteczna naprawa szyb wymaga wykorzystania profesjonalnych narzędzi i nabycia wprawy.

Skorzystaj z pomocy profesjonalistów i pamiętaj, że zarysowanej szyby nie musisz od razu wymieniać na nową. Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się z nami!

Vitrum – polerowanie szkła i usuwanie rys – Łódź