Jeśli poszukujesz odpowiedniej firmy do naprawy szyb – w tym również samochodowych – z pomocą przyjdzie firma Vitrum, wykonująca takie usługi dla klientów z Lublina. Już od szesnastu lat z powodzeniem działamy na rynku rodzimym i zagranicznym w zakresie polerowania szyb warstwowych oraz samochodowych, napraw odprysków oraz regeneracji szkła. Dla klientów z Lublina oferujemy usuwanie nawet najgłębszych rys z szyb samochodowych oraz tych powstałych w trakcie produkcji wraz z redukcją odprysków pojawiających się na skutek oddziaływania pyłów z pobliskich placów budowy. Cena kompleksowego serwisu szyb samochodowych oraz warstwowych zależy od stopnia zaawansowania oraz wielkości uszkodzenia. Zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółów oferty.

Zabezpieczenie szyb folią – postaw na jakość

Bez względu na to, czy szyba jest nowa, czy była już polerowana, zawsze zachęcamy naszych klientów do dodatkowego jej zabezpieczenia. Nasza firma oferuje klientom z Lublina najlepszej jakości folie ochronne zapobiegające powstawaniu uszkodzeń oraz te dekoracyjne i termoizolacyjne. W ofercie Vitrum znajdziesz również folie anty-graffiti oraz zabezpieczające przed skaleczeniem lub włamaniem. To rozwiązanie pozwoli Ci dłużej cieszyć się perfekcyjną taflą szkła pozbawioną jakichkolwiek niedoskonałości.

renowacja szyb w Lublinie usuwanie rys z szyb w Lublinie polerowanie szyb samochodowych w Lublinie

Nasze realizacje

Z usług Vitrum skorzystało już wielu klientów polskich oraz zagranicznych. Zaufanie do naszej firmy wykonującej usługi renowacji szkła także dla klientów z Lublina wynika z ogromnej precyzji, którą wkładamy w powierzone nam zadania w zakresie serwisowania szyb samochodowych (polerowania, usuwania rys i odprysków), a także regeneracji szkła w witrynach, szybach w budynkach mieszkalnym i transporcie publicznym. Nasze usługi wybrano już m.in. w Wielkiej Brytanii, Zjednoczonych Emiratach Arabskich czy Irlandii Północnej. Przekonaj się i Ty, że wymiana szyby na całkowicie nową nie jest jedynym możliwym rozwiązaniem – zróbmy to razem, bardziej ekologicznie i ekonomicznie! Zapraszamy do indywidualnego kontaktu.

Skontaktuj się z nami!
Vitrum – polerowanie szkła i usuwanie rys – Lublin