Vitrum Maintenance Services od 16 lat specjalizuje się w profesjonalnym usuwaniu rys z szyb samochodowych i autobusowych na terenie Warszawy, a także w regeneracji zarysowań i zacieków po twardej wodzie, usuwaniu korozji, graffiti oraz innych trwałych uszkodzeń powstałych na szybach. Polerowanie i szlifowanie szyb okiennych oraz samochodowych może okazać się niezbędne po pracach budowlanych, remontowych lub montażowych. Szkło narażone jest na uszkodzenia również podczas transportu, produkcji czy aktów wandalizmu. Z pomocą profesjonalisty jesteś w stanie uniknąć wymiany szyby na nową. Nasza firma na terenie Warszawy wykonuje usługi polerowania i szlifowania szkła z dojazdem do klienta. Zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółów oferty.

Serwis i naprawa szyb – Warszawa

Nasza kadra pracownicza w Warszawie posiada największe doświadczenie w polerowaniu szyb porysowanych przez wandali w transporcie publicznym (tramwaje, wagony kolejowe, autobusy, metro) oraz polerowaniu szyb przednich samochodowych, a także autobusowych. Zajmujemy się także naprawą i regeneracją szyb okiennych w budynkach zniszczonych podczas procesu budowy. Wykonujemy naprawy odprysków na szybach, również samochodowych, w zniszczonych pojazdach i budynkach. Ceny za nasze usługi zależne są od stopnia zaawansowania danego uszkodzenia. Korzystając z oferty usuwania rys i odprysków ze szkła, jak również dzięki polerowaniu szyb, oszczędzasz pieniądze, zyskując jednocześnie gwarancję jakości!

renowacja szyb w warszawie usuwanie rys z szyb w warszawie polerowanie szyb samochodowych w warszawie

Dodatkowe formy zabezpieczeń szyb okiennych i samochodowych – Warszawa

W celu dodatkowego zabezpieczania po uprzedniej regeneracji i naprawie warto pomyśleć o oklejeniu szyb okiennych lub samochodowych folią:

  • anty-graffiti – zmniejszająca koszty związane z wandalizmem,
  • przeciwsłoneczną/solar control – zwiększającą komfort oraz redukującą koszty klimatyzacji i ogrzewania,
  • termoizolacyjną – zmniejszającą koszty ogrzewania pomieszczeń,
  • zabezpieczającą przed okaleczeniem lub/i włamaniem,
  • dekoracyjną oraz innymi typami foli okiennej.

Usuwanie rys z szyb bywa kłopotliwe, dlatego zachęcamy do ich dodatkowego zabezpieczenia, które może temu zapobiec. Odpowiednia folia ochronna zabezpieczy szkło, dzięki czemu serwis szyb samochodowych lub mieszkaniowych nie będzie konieczny. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobytemu na rynku europejskim wykonujemy wszystkie zlecenia z najwyższą dbałością na rynku. Polerowanie szkła to atrakcyjna cenowo i przynosząca duże oszczędności alternatywa dla wymiany szyb lub całych okien. Nasze usługi wykonujemy na najwyższym poziomie, dzięki czemu zarówno polerowanie, jak i usuwanie rys ze szkła zadowolą każdego klienta z Warszawy oraz okolic. Posiadamy ubezpieczenie OC firmy. Skorzystaj z naszych usług i na własnej skórze przekonaj się o ich jakości. Dodatkowym atutem naszej firmy są również atrakcyjne ceny.

Nasze przykładowe realizacje

  • Polska: nowe budynki mieszkaniowe/transport publiczny – renowacja szyb,
  • Zjednoczone Emiraty Arabskie: hotel – renowacja szyb,
  • Wielka Brytania: metro/kolej/transport – polerowanie szyb i oklejanie folią,
  • Włochy: kolej – polerowanie szyb i oklejanie folią,
  • Irlandia Północna: fabryka autobusów – foliowanie szyb folią anty-graffiti oraz antywłamaniową zabezpieczająca kierowcę.

Wszystkim naszym klientom powtarzamy, że zarysowana szyba nie zawsze wymaga wymiany na nową. Polerowanie rys na szybie jest tańszym i bardziej komfortowym rozwiązaniem, które gwarantuje przywrócenie na nowo pierwotnego blasku. Dodatkowo proponujemy zabezpieczenie jej folią, która zapobiegnie przyszłym uszkodzeniom.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń!

Vitrum – polerowanie szyb i usuwanie rys – Warszawa