Profesjonalna i skuteczna regeneracja szkła – Myślenice

Jako Vitrum z oddziałem w Krakowie już od wielu lat działamy w zakresie polerowania oraz naprawy szyb samochodowych – także dla klientów z Myślenic. Możemy pochwalić się wieloma udanymi realizacjami zarówno w Polsce, jak i za granicą. Misją naszej firmy jest przekonanie klientów, że w większości przypadków całkowita wymiana szyby nie jest jedynym możliwym rozwiązaniem. Uświadamiamy, że profesjonalnie, a także kompleksowo przeprowadzona naprawa szyb samochodowych i nie tylko to wspaniała alternatywa dla zakupu całkiem nowych elementów.

Naprawa szyb samochodowych i zespolonych – Myślenice

Specjalizujemy się głównie w usuwaniu różnego rodzaju uszkodzeń powstałych na szkle – tzn. rys, zacieków, z graffiti i innych trwałych defektów. W Vitrum mamy świadomość, że wiele z nich tworzy się w trakcie prac budowlanych, remontowych lub montażowych. Zapraszamy wszystkie osoby z Myślenic, niedaleko Krakowa na naprawę uszkodzonych szyb samochodowych – usługę przeprowadzimy na najwyższym poziomie! Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam osiągnąć perfekcję w regeneracji szkła na szybach przednich aut a tym samym w zwiększaniu bezpieczeństwa kierowców, co jest dla nas priorytetem. Ważną misją naszej firmy jest także naprawa szyb w pojazdach transportu publicznego zniszczonych w aktach wandalizmu.

naprawa szyb samochodowych w Myślenicach naprawa szyb samochodowych w Myślenicach polerowanie szyb samochodowych w Myślenicach

Naprawa oraz dodatkowe zabezpieczenie szyb samochodowych – Myślenice

W naszej ofercie znajduje się również opcja oklejenia szyb folią ochronną w celu ich dodatkowego zabezpieczenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy także sporo zaoszczędzić, gdyż w ten sposób „wzmocnione” szyby nie zarysują się już tak łatwo. Oprócz funkcji zabezpieczającej folia ochronna zagwarantuje Ci również termoizolację, a dodatkowa powłoka ochroni przed aktami wandalizmu (graffiti, zarysowania) oraz spełni funkcję dekoracyjną.

Naprawa szyb samochodowych – wyjątkowa oferta dla klientów z Myślenic

Absolutnym priorytetem dla naszej firmy jest zapewnienie maksymalnej widoczności, a tym samym bezpieczeństwa i komfortu jazdy kierowcom. W tym celu wykonujemy kompleksowe oraz sprawne polerowanie szyb samochodowych. Zdajemy sobie sprawę, jak kosztownym przedsięwzięciem jest wymiana przedniej szyby na całkowicie nową. Mówią, że na bezpieczeństwie i zdrowiu nie można jednak oszczędzać – w Vitrum doskonale o tym wiemy! Nasz doświadczony zespół posiada wszelkie niezbędne narzędzia, dzięki którym naprawa uszkodzonej szyby samochodowej zakończy się powodzeniem, a klienci z Myślenic nie będą musieli ponosić dodatkowych kosztów.

naprawa szyb samochodowych w Myślenicach

W Vitrum wierzymy, że polerowanie rys oraz naprawa szyb samochodowych i innych jest w większości przypadków wystarczającym rozwiązaniem. Poza tym stanowi tańszą, a do tego bardziej komfortową alternatywę dla całkowitej ich wymiany. Warto przemyśleć tę opcję, gdyż jest to również rozwiązanie wysoce ekologiczne. Dodatkowe zabezpieczenie szyb konkretnym rodzajem folii pozwoli Ci cieszyć się nieskazitelną taflą szkła przez wiele lat. Zapraszamy wszystkie osoby z Myślenic na naprawę uszkodzonych szyb samochodowych – usługę przeprowadzimy na najwyższym poziomie!

Realizacje

Vitrum – naprawa szyb samochodowych – Myślenice