KOMPLEKSOWY SERWIS SZYB SAMOCHODOWYCH ORAZ WITRYN – NAPRAWA I POLEROWANIE SZKŁA BIAŁYSTOK

Nasze ponad szesnastoletnie doświadczenie w zakresie regeneracji powierzchni szklanych zaowocowało przekonaniem klientów, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. W Vitrum podejmujemy się nawet najtrudniejszych zleceń, a priorytetem dla nas jest bezpieczeństwo na drodze oraz komfort kierowców! Swoje usługi obejmujące naprawę szyb samochodowych, a także tych w budynkach mieszkalnych proponujemy teraz również dla klientów z Białegostoku.

naprawa szyb samochodowych Białystok naprawa szyb samochodowych Białystok polerowanie szyb samochodowych Białystok

SERWIS SZYB SAMOCHODOWYCH – POLEROWANIE I NAPRAWA BIAŁYSTOK

Wielu klientów zgłasza się do nas z góry zakładając, że jedynym ratunkiem dla ich zniszczonych szyb, będzie całkowita ich wymiana. Setki zrealizowanych dotychczas projektów w Polsce oraz za granicą to niezbity dowód na to, że profesjonalnie przeprowadzona naprawa jest często wystarczającym działaniem. Naszym klientom z Białegostoku oferujemy kompleksowy serwis szklanych powierzchni – usuwanie rys, naprawy i polerowanie szyb. Skorzystanie z naszej oferty to doskonałe i wysoce opłacalne rozwiązanie, cieszące się coraz większą popularnością. Oprócz napraw szyb samochodowych, polegających na ich profesjonalnym polerowaniu, Vitrum oferuje klientom z Białegostoku regenerację:

  • szyb okiennych,
  • szyb zespolonych,
  • szyb hartowanych,
  • szyb balkonowych,
  • oraz innych elementów szklanych, m.in. barierek.

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z USŁUG FIRMY VITRUM?

Absolutnym priorytetem dla naszych pracowników jest bezpieczeństwo kierowców na drodze. Rysy na szybie przedniej powstałe na skutek uderzeń kamyczków z drogi, zbyt mocnego skrobania szyby w zimie lub używania zużytych wycieraczek znacznie utrudniają widoczność kierowcy. Warto podkreślić, że ten powszechny problem dotyczy nie tylko starszych pojazdów. W takich momentach przyjdziemy Ci z pomocą – nie musisz martwić się wysokimi kosztami całkowitej wymiany szyb. Profesjonalne usuwanie rys ze szkła to nasza specjalność od ponad szesnastu lat. Eliminujemy również głębokie rysy na szkle witryn sklepowych oraz na zniszczonych przez wandali szybach w transporcie publicznym.

NAPRAWA SZYB BIAŁYSTOK – CENA I OPCJE DODATKOWE

W przypadku wątpliwości zapraszamy do konsultacji, na której indywidualnie wycenimy szkodę (głębokość rys, rozległość zacieków) oraz zaproponujemy dogodne dla obu stron rozwiązanie. Wiele udanych realizacji zarówno w Polsce, jak i zagranicą dowodzi jedynie temu, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych – wybierając naszą firmę, nasi klienci mają pewność co do profesjonalizmu oraz rzetelności wykonanych usług. Aby wzmocnić efekt napraw, proponujemy również dodatkowe zabezpieczenie w postaci oklejania szyb foliami, które w zależności od przeznaczenia mogą mieć dodatkowe funkcje m.in.:

  • anty-graffiti,
  • solar control,
  • termoizolacyjne,
  • antywłamaniowe,
  • dekoracyjne.

naprawa szyb samochodowych Białystok

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z NASZYCH USŁUG? PROFESJONALNA NAPRAWA SZYB BIAŁYSTOK

Nie jest tajemnicą, że rysy oraz odpryski na szybach to nie tylko defekt wizualny. Niedoskonałości powstałe na szkle znacznie zmniejszają bezpieczeństwo na drodze, ograniczając widoczność. W takich wypadkach jedynym słusznym rozwiązaniem wydaje się być całkowita wymiana szkła na nowe – działanie to jednak nie zawsze okazuje się być konieczne. W dodatku jest ono nie tylko kosztowne, ale również nieekologiczne.

DOTYCHCZASOWE REALIZACJE W ZAKRESIE NAPRAW ORAZ POLEROWANIA SZYB – BIAŁYSTOK I ŚWIAT

Przez ponad szesnastoletnią obecność w branży zdołaliśmy pozyskać ogromne zaufanie klientów zarówno z Polski, jak i zza granicy, a nasze usługi obejmujące kompleksowe polerowanie szyb oferujemy teraz również w Białymstoku. Do tej pory jakość naszych działań doceniono m.in. w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Wielkiej Brytanii czy Irlandii Północnej, gdzie mieliśmy przyjemność pracować przy polerowaniu szyb metra, regeneracji szyb hotelowych czy zabezpieczaniu szklanych powierzchni specjalnymi foliami ochronnymi, co pozwoliło zachować blask szyb na dłużej.

Realizacje

Vitrum – polerowanie i naprawa szyb samochodowych – Białystok