Oddział Vitrum Maintenance Services Konrad Madej istnieje na rynku krakowskim już od ponad 10 lat. Nasza firma swoje usługi wykonuje na terenie Krakowa i okolic (także Nowej Huty oraz Skawiny). W ich skład wchodzą:

  • naprawy szyb,
  • polerowanie i szlifowanie szkła,
  • usuwanie rys z szyb,
  • naprawy odprysków,
  • naprawę, polerowanie i regenerację szyb samochodowych,
  • serwis szyb autobusowych.

Najwyższa jakość świadczonych usług wynika z naszego doświadczenia i determinacji. Misją firmy jest uratowanie każdej szyby przed całkowitą wymianą dzięki skutecznemu usuwaniu odprysków i rys ze szkła oraz podnoszeniu bezpieczeństwa kierowców poprzez profesjonalny serwis szyb samochodowych, obejmujący ich kompleksowe polerowanie i szlifowanie (które oferujemy teraz również klientom ze Skawiny). Ze względu na głębokość oraz lokalizację uszkodzeń szyb nie zawsze jest to możliwe, jednak Vitrum z oddziałem w Krakowie podejmuje się trudnych wyzwań i ratuje ponad 95% szyb przed wymianą.

Obszary naszych działań – serwis szyb w zasięgu ręki

Krakowski oddział polerowania szyb obsługuje region małopolski, a także teren Śląska i Podkarpacia. Nasze usługi wykonujemy z dojazdem do klienta. Inne regiony Polski obsługiwane są przez pozostałe oddziały firmy. Dzięki doświadczeniu naszych pracowników jesteśmy w stanie w krótkim czasie wykonywać większe zlecenia (na 100, 200, 300 i więcej szyb) z taką samą dokładnością. Cechuje nas również sumienność w dotrzymywaniu konkretnych terminów i wywiązywanie się ze złożonych obietnic.

renowacja szyb w warszawie usuwanie rys z szyb w warszawie polerowanie szyb samochodowych w warszawie

Naprawy szyb – tylko z Vitrum

Naszym klientom, m.in. z Krakowa, Skawiny i Nowej Huty, zapewniamy kompleksowe usługi w zakresie usuwania rys (także z szyb samochodowych) i nalotów oraz regeneracji szkła w budynkach, fasadach, szklanych ściankach działowych, szybach samochodowych, jak również autobusowych, witrynach sklepowych oraz wszelkich innych szklanych elementów na terenie Krakowa i okolic. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, nawet jeśli nasi klienci sądzą, że jedynym rozwiązaniem jest całkowita wymiana szyby. Nie ustajemy w podnoszeniu naszych umiejętności, ciesząc się autorytetem wynikającym z doświadczenia w Polsce i za granicą. Koszty polerowania uzależnione są głównie od czasu pracy naszych specjalistów. Wynikają one bezpośrednio z głębokości uszkodzenia, odległości od brzegu ramy okiennej oraz od warunków dostępu do szyby. Wycenę wykonujemy indywidualnie, bezpłatnie przez telefon lub mail. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

Usługi naprawy szyb a bezpieczna jazda samochodem

Chociaż najwięcej naszych zleceń w Krakowie i Skawinie dotyczy szyb okiennych oraz ich polerowania, gdzie głównym czynnikiem decydującym o wyborze renowacji zamiast wymiany są koszty i czas realizacji, to jednak naprawa szyb samochodowych sprawia nam największą satysfakcję. Odpryski na szybie obniżają widoczność, szczególnie podczas nocnej jazdy autem, ale ich naprawa nie jest niczym skomplikowanym. Dzięki naszym działaniom zwiększamy bezpieczeństwo jazdy samochodem w trudnych warunkach. Nasi klienci z Krakowa, Nowej Huty i Skawiny często dopiero po naszym polerowaniu szyby (szczególnie szyby przedniej) zdają sobie sprawę z wagi problemu.

VITRUM – KOMPLEKSOWE USŁUGI REGENERACJI SZKŁA

Zapraszamy mieszkańców Krakowa, Nowej Huty i Skawiny do skorzystania z naszych usług obejmujących polerowanie, naprawy oraz kompleksową regenerację szyb samochodowych – jesteśmy solidnym partnerem dla deweloperów, firm budowlanych, generalnych wykonawców, transportu publicznego oraz zarządców nieruchomości. Również zlecenia dla klientów indywidualnych wykonujemy na najwyższym poziomie. Usługa polerowania, usuwania odprysków i rys na szybach okiennych, drzwiowych czy samochodowych to najczęściej szybszy, a także tańszy sposób na poprawę zarówno komfortu, jak i widoczności. Nie wymieniaj szyby – zadzwoń do Vitrum! Zapraszamy!

Vitrum – naprawa i polerowanie szyb – Kraków