Oddział Vitrum Maintenance Services Konrad Madej istnieje na rynku krakowskim już od ponad 10 lat. Nasza firma swoje usługi wykonuje na terenie Krakowa oraz okolic (także Nowej Huty) i obejmują one:

  • naprawy szyb,
  • polerowanie i szlifowanie szkła,
  • usuwanie rys z szyb,
  • naprawy odprysków,
  • naprawę, polerowanie i regenerację szyb samochodowych,
  • serwis szyb autobusowych.

Najwyższa jakość świadczonych usług wynika z naszego doświadczenia i determinacji. Misją naszej firmy jest uratowanie każdej szyby przed całkowitą wymianą dzięki skutecznemu usuwaniu odprysków i rys ze szkła oraz podnoszeniu bezpieczeństwa kierowców dzięki profesjonalnemu serwisowi szyb samochodowych. Ze względu na głębokość i lokalizację uszkodzeń szyb nie zawsze jest to możliwe, jednak Vitrum z oddziałem w Krakowie podejmuje się trudnych wyzwań i ratuje ponad 95% szyb przed wymianą.

Obszary naszych działań – serwis szyb w zasięgu ręki

Krakowski oddział polerowania szyb obsługuje region małopolski, a także teren Śląska i Podkarpacia. Nasze usługi wykonujemy z dojazdem do klienta. Inne regiony Polski obsługiwane są przez pozostałe oddziały firmy. Dzięki doświadczeniu naszych pracowników jesteśmy w stanie w krótkim czasie wykonywać większe zlecenia (na 100, 200, 300 i więcej szyb) z taką samą dokładnością. Cechuje nas również sumienność w dotrzymywaniu konkretnych terminów i wywiązywanie się ze złożonych obietnic.

renowacja szyb w warszawie usuwanie rys z szyb w warszawie polerowanie szyb samochodowych w warszawie

Naprawy szyb – tylko z Vitrum

Świadczymy usługi w zakresie usuwania rys i nalotów oraz regeneracji szkła w budynkach, fasadach, szklanych ściankach działowych, szybach samochodowych i autobusowych, witrynach sklepowych oraz wszelkich innych szklanych elementów na terenie Krakowa. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, nawet jeśli nasi klienci sądzą, że jedynym rozwiązaniem jest całkowita wymiana szyby. Nie ustajemy w podnoszeniu naszych umiejętności, ciesząc się autorytetem wynikającym z doświadczenia w Polsce i za granicą. Koszty polerowania uzależnione są głównie od czasu pracy naszych specjalistów. Wynikają one bezpośrednio z głębokości uszkodzenia, odległości od brzegu ramy okiennej oraz od warunków dostępu do szyby. Wycenę wykonujemy indywidualnie, bezpłatnie przez telefon lub mail. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

Usługi naprawy szyb a bezpieczna jazda samochodem

Chociaż najwięcej naszych zleceń w Krakowie stanowią szyby okienne, w przypadku których głównym czynnikiem decydującym o wyborze naprawy zamiast wymiany są koszty i czas realizacji, to jednak naprawa szyb samochodowych sprawia nam największą satysfakcję. Odpryski na szybie obniżają widoczność, szczególnie podczas nocnej jazdy autem, ale ich naprawa nie jest niczym skomplikowanym. Dzięki naszym działaniom zwiększamy bezpieczeństwo jazdy samochodem w trudnych warunkach. Nasi klienci z Krakowa i Nowej Huty często dopiero po naszym polerowaniu (szczególnie szyby przedniej) zdają sobie sprawę z wagi problemu.

Proces usuwania rys – na czym to polega?

Proces polerowania szyb jest czysto mechanicznym działaniem polegającym na usunięciu warstwy szkła znajdującej się nad dnem rysy. Zapraszamy do skorzystania z usług polerowania i naprawy szyb mieszkańców Krakowa oraz okolic, gdzie pracują najlepsi specjaliści w branży – jesteśmy solidnym partnerem dla deweloperów, firm budowlanych, generalnych wykonawców, transportu publicznego oraz zarządców nieruchomości. Zlecenia dla klientów indywidualnych wykonujemy również na najwyższym poziomie. Usługa polerowania, usuwania odprysków i rys na szybach okiennych, drzwiowych czy samochodowych to najczęściej szybszy, a także tańszy sposób na poprawę komfortu widoczności. Nie wymieniaj szyby – zadzwoń do Vitrum! Zapraszamy!

Szyby-renowacje – naprawa i polerowanie szyb – Kraków