Polerowanie szyb Kraków

Wykonujemy usługę polerowania szyb w Krakowie. Oddział Vitrum Maintenance Services Konrad Madej istnieje na rynku krakowskim już od ponad 10 lat. Najwyższa jakość świadczonych usług dzięki naszemu doświadczeniu i determinacji. Naszą misją jest uratowanie każdej szyby przed trafieniem do kosza oraz podnoszenie bezpieczeństwa kierowców samochodów. Ze względu na głębokość i lokalizację uszkodzeń szyb, nie zawsze jest to łatwe, jednak Vitrum MS podejmuje się trudnych wyzwań i ratuje ponad 95% szyb przed wymianą.

Krakowski oddział polerowania szyb obsługuje region małopolski, śląska, podkarpacia. Usługę wykonujemy z dojazdem do klienta. Pozostałe regiony Polski obsługiwane są przez nasze inne oddziały. Dzięki wsparciu całej grupy i jesteśmy w stanie w szybkim czasie i bardzo dobrej jakości wykonać duże zlecenia na 100- 200-300 i więcej szyb. Cechuje nas dokładność, sumienność, umawianie konkretnych terminów i dotrzymywanie ich, wywiązywanie się ze złożonych obietnic i deklaracji.

usuwanie rys z szyb Kraków

Szyby okienne w budynkach, szklane fasady, szklane ścianki działowe, szyby samochodowe, stoliki, lady, witryny sklepowe oraz wszelkie inne szyby oraz szklane elementy to chleb powszedni naszego oddziału. Nie oznacz to że nie czerpiemy przyjemności z naszej pracy. Miód na nasze uszy to niedowierzanie klientów w takich słowach jak: ” To tak się da!”, Tu naprawdę nie ma już nic!”, „Ale jak, szybę wymieniliście!” , „Gdzie ta rysa”, „No ale magia”, „Proszę o tego waszego magika” i wiele innych powodujących, że nie ustajemy w podnoszeniu naszych umiejętności. Często odpowiadamy To nie magia to VITRUM i 17 lat doświadczenia w Polsce i za granicą.

Chociaż najwięcej polerujemy szyb okiennych w budynkach, gdzie głównym czynnikami decydującym o wyborze naprawy szyby a nie wymianie są koszty i czas realizacji, to jednak szyby samochodowe dają największa satysfakcję, ponieważ dzięki naszym działaniom zwiększamy bezpieczeństwo jazdy samochodem w trudnych warunkach. Klienci dopiero po naszym polerowaniu zdają sobie sprawę jak wygląda nowa szyba i jaki to komfort i bezpieczeństwo w trudnych deszczowych czy nocnych warunkach jazdy.

Koszty polerowania uzależnione są głównie czasu pracy naszych specjalistów. Ilość pracy potrzebnej na usunięcie uszkodzenia wynika bezpośrednio z głębokości uszkodzenia, odległości od brzegu ramy okiennej oraz od warunków dostępu do szyby. Wycenę wykonujemy bezpłatnie przez telefon lub mail.

Kraków firma polerująca szyby
Polerowanie szyb Kraków

Proces polerowania szyb jest czysto mechanicznym działaniem polegającym na usunięciu warstwy szkła znajdującej się nad dnem rysy. Ponieważ charakterystyka szkła jest taka, że każda nierówność powierzchni wpływa na jakość obrazu, który widzimy za szybą, należy wykonać ten proces z wyczuciem i bez pośpiechu. Przy głębokich uszkodzeniach należy rozprowadzić szlif na odpowiednią szerokość od środka rysy, tak żeby nie spowodować dużej różnicy wysokości. Zejście do dna rysy powinno być łagodne. W Krakowie pracują najlepsi specjaliści w branży.

Jesteśmy solidnym partnerem dla deweloperów, firm budowlanych, generalnych wykonawców, transportu publicznego, zarządców nieruchomości. Na tym samym poziomie najwyższej jakości obsługi wykonujemy zlecenia także dla indywidualnych klientów. Usługa polerowanie szyb to najczęściej skuteczny, szybszy i dużo tańszy sposób na zarysowaną szybę. Nie wymieniaj szyby zadzwoń do nas! Zapraszamy!