Polerowanie szyb – wybierz firmę z wieloletnim doświadczeniem

Firma Vitrum to wykwalifikowany zespół, który od 16 lat specjalizuje się w profesjonalnych naprawach szyb warstwowych, w tym również samochodowych, w Bochni. Jesteśmy liderem na rynku polskim i europejskim w zakresie regeneracji szyb okiennych, użytkowych i samochodowych. W celu usunięcia rys oraz zacieków z szyb spowodowanych użytkowaniem twardej wody, korozji czy graffiti oferujemy profesjonalne polerowanie szyb samochodowych i użytkowych, które ucierpiały w transporcie lub podczas prac remontowych. Oferujemy również usuwanie rys powstałych w trakcie produkcji szkła. Największą satysfakcję sprawia nam zapewnienie bezpieczeństwa naszym klientom poprzez polerowanie i regenerację szyb samochodowych, porysowanych przez wandali. Samodzielne polerowanie szyby samochodowej nie zawsze może okazać się w pełni zadowalające. Dotyczy to zwłaszcza głębokich rys, które są wyczuwalne pod paznokciem. Warto wtedy zaufać naszym specjalistom z Bochni. Zajmujemy się także szybami okiennymi w budynkach zniszczonych podczas procesu budowy. Usuwamy uporczywe odpryski oraz wykonujemy polerowanie rys na szkle zniszczonych witryn i okien wystawowych. Cena usuwania rys z szyb samochodowych w Bochni zależna jest od zaawansowania uszkodzenia. Zapraszamy na indywidualne konsultacje.

renowacja szyb w bochni usuwanie rys z szyb w bochni polerowanie szyb samochodowych w bochni

Jak dodatkowo zabezpieczyć szybę?

Jeśli chcemy dłużej cieszyć się idealnym stanem naszych szyb, warto odpowiednio je zabezpieczyć. Dzięki dodatkowej folii ochronnej renowacja szyby samochodowej czy mieszkaniowej nie będzie konieczna. Oprócz polerowania i usuwania rys z szyb samochodowych dysponujemy w Bochni foliami anty-graffiti, przeciwsłonecznymi, termoizolacyjnymi, zabezpieczającymi przed skaleczeniem lub włamaniem i dekoracyjnymi. Usuwanie rys z szyby bywa kłopotliwe, dlatego zachęcamy do ich zabezpieczenia i regularnego polerowania – dotyczy to zwłaszcza przedniej szyby w samochodzie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wszystkie nasze realizacje wyróżniają się wyjątkową dokładnością i jakością wykonania. Nasze usługi są przy tym także atrakcyjne cenowo, przez co gwarantują oszczędność pieniędzy w porównaniu do wymiany szyb na nowe. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w zakresie polerowania i regeneracji szkła na terenie Bochni.

Ze względu na wysoką pozycję na rynku zagranicznym mieliśmy przyjemność realizować projekty m.in. w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Wielkiej Brytanii, Irlandii Północnej czy we Włoszech. Dla naszych klientów jesteśmy do dyspozycji zawsze wtedy, kiedy sytuacja wydaje się na pozór nie do odratowania. Polerowanie szkła to wspaniała alternatywa dla wymiany szyby – spytaj o ofertę i przekonaj się sam!

tel. 786 100 374

Vitrum – polerowanie szyb – Bochnia