NAPRAWA I POLEROWANIE SZYB GDYNIA

Od szesnastu lat firma Vitrum Maintenance Services z oddziałem w Gdyni specjalizuje się w profesjonalnych naprawach szyb, w tym również samochodowych. Wiemy, jak istotna dla bezpieczeństwa kierowcy jest doskonała widoczność, dlatego zamiast wymiany szyby samochodowej proponujemy jej kompleksowe i profesjonalne polerowanie. Dzięki usłudze wykonanej przez nasz doświadczony personel szybko pozbędziesz się nawet głębokich rys, a szyba będzie wyglądała jak nowa!

Oprócz usuwania rys z szyb użytkowych, warstwowych i samochodowych nasza firma z oddziałem w Gdyni oferuje usługi czyszczenia szyb z trudnych do usunięcia zacieków powstałych z osadzających się nalotów z placów budowy oraz szlifowania szkła. Vitrum nie ma sobie równych, również jeśli chodzi o usuwanie zarysowań, zacieków po twardej wodzie, śladach korozji, graffiti oraz innych trwałych uszkodzeń szyb, także tych powstałych podczas transportu i produkcji. W Gdyni oferujemy też usuwanie rys powstałych w trakcie produkcji szkła. Największą satysfakcję sprawia nam polerowanie szyb zniszczonych podczas aktów wandalizmu w pojazdach używanych w transporcie publicznym. Jeśli wciąż zastanawiasz się nad ceną za konkretną usługę, zapraszamy do skorzystania z indywidualnych konsultacji, podczas których ocenimy stan zaawansowania uszkodzenia. Bez względu na jego wielkość możesz być pewny jakości i dokładności jego naprawy przez naszą firmę!

renowacja szyb w gdyni usuwanie rys z szyb w gdyni polerowanie szyb samochodowych w gdyni

Folie zabezpieczające jako dodatkowa ochrona

W celu dodatkowego zabezpieczenia szyby polecamy folie zabezpieczające:

  • anty-graffiti – zmniejszającą koszty związane z wandalizmem,
  • przeciwsłoneczne/solar control – zwiększającą komfort oraz redukującą koszty klimatyzacji i ogrzewania,
  • termoizolacyjne – zmniejszającą koszty ogrzewania pomieszczeń,
  • zabezpieczające przed skaleczeniem lub/i włamaniem,
  • dekoracyjne.

Usuwanie rys z szyb bywa kłopotliwe, dlatego warto pomyśleć o dodatkowym zabezpieczeniu w postaci folii ochronnej, które również zakłada nasza firma w Gdyni. Odpowiednio dobrana folia chroni szkło, dzięki czemu renowacja szyby samochodowej czy mieszkaniowej nie będzie konieczna. Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku europejskim gwarantuje wykonywanie wszelkich usług na najwyższym poziomie. Vitrum wyróżniają również atrakcyjne ceny za wszystkie usługi będące alternatywą dla całkowitej wymiany szyb. Udowadniamy, że najczęściej wystarczy odpowiednie wypolerowanie szkła, a szyba będzie wyglądała jak nowa – potwierdza to stale powiększające się grono zaufanych klientów.

Realizacje

odnawianie szyb w gdyni

Vitrum – godni zaufania w Polsce i w Europie

16 lat doświadczenia na rynku zaprocentowało licznymi realizacjami naszych projektów w krajach Europy. Mieliśmy przyjemność pracować m.in. w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Wielkiej Brytanii, Irlandii Północnej czy we Włoszech.

Nawet najbardziej wymagającym klientom jesteśmy w stanie udowodnić, że zarysowanej szyby nie trzeba od razu wymieniać na nową, a profesjonalne polerowanie będzie komfortowym i ekonomicznym rozwiązaniem. W połączeniu z dodatkowym zabezpieczeniem w postaci przyklejonej folii będziesz cieszyć się nienagannym wyglądem szyb przez wiele lat. Zapraszamy do kontaktu w celu indywidualnej wyceny.

Vitrum – naprawa i polerowanie szyb – Gdynia